Domov Novinky Telekom ponúka zákazníkom registračné pokladnice

Telekom ponúka zákazníkom registračné pokladnice

Zdielať

Telekom rozširuje ponuku pre firemných zákazníkov a ako prvý operátor na Slovensku prináša portfólio smart registračných pokladníc pod názvom Smart POS. Ide o komplexné riešenie, ktoré zákazníkovi prinesie v jednom balíku všetko potrebné.

Smart POS 01

So službou Smart POS získa zákazník registračnú pokladnicu alebo fiškálnu tlačiareň na výhodný mesačný paušál, teda bez potreby vstupnej investície. Podnikatelia si náklady na zaobstaranie, prevádzku a servis registračných pokladníc môžu rozložiť na dlhšie obdobie.

V úvode sú tri zariadenia. SmartPrinter je mobilná fiškálna tlačiareň s Bluetooth rozhraním. Podnikateľ si už nemusí kupovať samostatnú pokladňu – vďaka Android aplikácii, ktorá je súčasťou riešenia, si ju môže vytvoriť aj zo svojho tabletu alebo smartfónu, a ten jednoducho prepojiť so SmartPrinterom.

Smart POS 02

Tlačiareň má integrovanú batériu, a je preto vhodná aj pre použitie v teréne, teda mimo pevnej prevádzky. SmartPrinter môžu zákazníci získať za 23,99 eur mesačne pri viazanosti na 24 mesiacov.
Operátor ponúka aj fiškálnu tlačiareň PegassinoFT vhodnú pre pripojenie k PC za 21,99 eur mesačne. Komunikuje s väčšinou dostupných pokladničných systémov.

Treťou v ponuke je all-in-one pokladnica Datecs DP-50 určená hlavne pre mobilný a stánkový predaj za 19,99 eur mesačne. Je kompaktná a má dlhú výdrž batérie. Ponuku zariadení bude Telekom postupne rozširovať o ďalšie zariadenia určené pre väčšie prevádzky.

Smart POS 03

V mesačnom poplatku za službu Smart POS sú zahrnuté aj všetky potrebné licencie, prvotné nahratie tovarových položiek, úvodné školenie, servis a technická podpora. Ku všetkým zariadeniam zákazník získa aj SIM kartu pre potrebu online pripojenia, ktoré bude v blízkej budúcnosti vyžadovať legislatíva.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno