Domov Novinky Telekom pomáha zorientovať sa v mobilných aplikáciách

Telekom pomáha zorientovať sa v mobilných aplikáciách

Zdielať

Applikacie navodyMobilné aplikácie predstavujú spôsob, ako naplno využiť možnosti svojho smartfónu, zjednodušiť si každodennú prácu a zabaviť sa. Telekom prináša svojim zákazníkom možnosť zorientovať sa v ich rozsiahlej ponuke a od 5. decembra zaraďuje na svoju webovú stránku novú sekciu Mobilné aplikácie. V nej nájdu tipy na niekoľko desiatok vybraných aplikácií aj s ich detailným popisom a statickými ukážkami.

Od začiatku decembra zákazníci navyše nájdu v predajniach Telekomu aj bezplatný časopis Applikácie. Okrem recenzií mobilných aplikácií v ňom nájdu ďalšie užitočné tipy, ktoré majiteľom smartfónov umožnia využívať ich zariadenia skutočne naplno. Časopis Applikácie bude dostupný nielen v predajniach Telekomu, ale aj na webovej stránke v novej sekcii Mobilné aplikácie. Bude zachytávať aktuálne trendy a čitateľom prinesie to najlepšie, čo im svet aplikácií ponúka.

Applikacie plagat

Zákazníci môžu v súčasnosti využívať aplikácie Evernote, Wunderlist a Magisto so špeciálnym benefitom. Vo vianočnej kampani môžu zákazníci zase získať darček v podobe aplikácií Magio GO, Deezer, Sygic, ESET Mobile Security na 12 mesiacov zadarmo. Prostredníctvom mobilnej aplikácie Telekom majú navyše nepretržitý prístup ku prehľadu o aktuálnej spotrebe, faktúrach a ku ďalším užitočným informáciám.

Zdroj: Tlačová správa Telekom

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno