Domov Novinky Telekom pokryl LTE sieťou už takmer 50% Slovenska

Telekom pokryl LTE sieťou už takmer 50% Slovenska

Zdielať

Telekom LogoTelekom pokrýva LTE sieťou už takmer polovicu populácie Slovenska. V súčasnosti je LTE sieť dostupná pre 73 miest a množstvo obcí. Pred vianočnými sviatkami si bude môcť nové rýchlosti a sieť vyskúšať čoraz väčšie množstvo zákazníkov v mestách i na vidieku. Medzi 13 nových pokrytých miest patrí: Banská Štiavnica, Fiľakovo, Holíč, Kolárovo, Liptovský Hrádok, Moldava nad Bodvou, Revúca, Svit, Šurany, Trebišov, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou a Zlaté Moravce.

Operátor naďalej pokrýva LTE sieťou aj obce a lokality na vidieku. Po sérií pokrývania na Podunajskej nížine tentokrát rozšíril signál aj v iných častiach Slovenska. Medzi 30 pokrytých obcí patria: Biskupice (okr. Fiľakovo), Budmerice, Budulov, Častá, Čataj, Dovalovo, Dražkovce (okr. Martin), Dubová, Hencovce, Horné Pršany, Hriňová, Kladzany, Košťany nad Turcom, Kučín, Lubeník, Machulince, Martin nad Žitavou, Mokrá Lúka (okr. Revúca), Mošovce (okr. Turčianske Teplice), Nový Ruskov, Osrblie, Prša (okr. Fiľakovo), Revúcka Lehota, Socovce (okr. Martin), Spišská Teplica, Topoľčianky, Veľká Lomnica, Vištuk, Vojčice, Žitavany.

Zdroj: Tlačová správa Telekom

1 komentár

  1. Telekom má super pokrytie. Mať LTE smartfón, nedá sa sťažovať. To nie ako O2, ktoré má mizerné pokrytie ešte aj 2G sieťou keď ide cez národný roaming Telekomu a extrémne slabé 3G.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno