Domov Novinky Telekom pokračuje v letnej akcii: letný balík aj v auguste

Telekom pokračuje v letnej akcii: letný balík aj v auguste

Zdielať

Hneď v pondelok 1. júla odštartoval Telekom novú akciu Letný balík dát, vďaka ktorej získali zákazníci s paušálmi ďalšie objemy dát. Keďže sa však leto či prázdniny nekončia, operátor sa po veľkom úspechu rozhodol ponúknuť Letný balík dát ešte jeden raz – a to počas augusta.

Všetky podmienky akcie ostávajú rovnaké, extra objemy dát sú opäť zadarmo. Letný balík dát bude k dispozícii aj v auguste a naďalej platí, že akcia funguje exkluzívne cez aktiváciu v aplikácii Telekom. Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy či Bez záväzkov si bude môcť aktivovať balík jeden raz aj počas augusta, stačí si ho nájsť a odkliknúť v aplikácii Telekom. Aktivovaný balíček má rozličnú veľkosť podľa zákazníkovho paušálu, tento raz platia dáta do 31.8.2019 (keď ich zákazník neminie, zvyšok sa neprenáša).

Pre najnovšie programy ÁNO získajú zákazníci extra porcie dát od 250MB až do 30GB, pričom obľúbený program ÁNO M Data dostane 5GB navyše alebo súčasný bestseller ÁNO L ďalších 10GB. Augustová verzia Letného balíku dát čaká i na zákazníkov starších programov Happy a to v rozpätí od 250MB do 25GB, taktiež aj zákazníci programu Bez záväzkov si môžu letné dáta opäť aktivovať za rovnakých podmienok, ako v júli.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno