Domov Novinky Telekom dočasne mení názov siete na T-Zostante doma

Telekom dočasne mení názov siete na T-Zostante doma

Zdielať

Telekom chce zákazníkom symbolicky pripomenúť, aby sa správali zodpovedne a ostali doma a v tomto duchu zmenil preto aj názov svojej mobilnej siete.

V súvislosti so súčasnou situáciu sa mobilný operátor rozhodol zmeniť názov svojej mobilnej siete. Zákazníci operátora si na displejoch svojich telefónov od dnešného dňa môžu nájsť miesto názvu siete Telekom SK priamo výzvu „T-Zostante doma“. Operátor chce takto symbolicky ľudom pripomenúť, aby rešpektovali preventívne opatrenia a správali sa zodpovedne. A čo je v súčasnej situácii najdôležitejšie, aby zostali doma a vyhýbali sa tak osobnému kontaktu s ďalšími ľuďmi a radšej spolu komunikovali cez mobilnú sieť, ktorá je na to určená. Zmena názvu sa prejaví automaticky, prípadne po reštarte telefónu alebo zapnutí a vypnutí letového režimu.

Výzva „T-Zostante doma“ nabieha zákazníkom postupne – najprv zákazníkom s operačným systém iOS, neskôr aj na prvé modely s OS Android či klasické telefóny. Ako oznámil už minulý týždeň aj riaditeľ Slovak Telekom pre Slovensko Dušan Švalek: „Chceme, aby ste zostali doma, ostali v spojení a boli solidárni.“ Operátor týmto rozhodnutím nadväzuje na viaceré minulé opatrenia, keď zákazníkom oznámil Nekonečný balík dát nielen na marec, ale aj na apríl. Akcia sa týka aj firemných zákazníkov. Pre zákazníkov je k dispozícii aj viac benefitov, o ktorých sme už informovali.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno