Domov Novinky Telekom aktualizuje aplikáciu Magio GO

Telekom aktualizuje aplikáciu Magio GO

Zdielať

Telekom od 1. júla 2015 aktualizuje portfólio mobilnej televízie Magio GO, ktorá bude dostupnejšia, ponúkne oveľa viac TV kanálov a Archív už v základe. Hlavné zmeny nastali v zjednodušení ponuky a úprave cien. Na výber bude jeden z dvoch hlavných variantov: Magio GO alebo Magio GO Premium.

MagioGO 01

Doplnková služba Magio GO Plus sa premenuje na Magio GO Archív. Zákazník s Magio TV získa pri aktivácii TV archívu automaticky Magio GO Archív zadarmo. Zákazníci bez Magio TV získavajú v novej cene k obom programom Magio GO a Magio GO Premium automaticky Magio GO Archív so 100% zľavou.

Všetci zákazníci si po novom navyše budú môcť užívať oveľa viac kanálov, ako doteraz. Počet kanálov sa rozšíri z terajších 8 na 12 kanálov: STV1, STV2, Markíza, Doma, Dajto, Joj, Plus, Wau, TA3, ČT1, ČT2 a ČT24. Až do konca septembra budú v ponuke základného balíčka v rámci akcie zaradené aj programy Digi Sport 1, ŤUKI TV, Filmbox Plus a Viasat Nature úplne zadarmo.

MagioGO 02

Do vyššieho variantu Magio GO Premium pribudne až 11 nových staníc: STV1, STV2, Markíza, Doma, Dajto, Joj, Plus, Wau, TA3, CT1, CT2, CT24, Digi Sport 1, Digi Sport 2, Digi Sport 3, Digi Sport 4, Eurosport, Eurosport 2, AXN White, AXN Black, English Club, Duck, ŤUKI TV, Film Europe, Filmbox Plus, Comedy Central, Travel Channel, Discovery Discovery ID Xtra, Animal Planet, TLC, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature a Ginx. Zákazníci tak budú mať od 1. júla na výber z celkovo 35 kanálov, ďalšie pribudnú v nasledujúcich týždňoch.

Zdroj: TS

Zdielať
Predchádzajúci článokHuawei predstavil na Slovensku vlajkovú loď P8
Nasledujúci článokTelefóny s najväčšou výdržou batérie pri pracovnom vyťažení
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno