Domov Novinky Telekom a Ego predstavujú Deezer

Telekom a Ego predstavujú Deezer

Zdielať

Telekom Deezer 01Agentúra MUW Saatchi & Saatchi pripravila pre Telekom novú kampaň, v ktorej s raperom Egom predstavuje hudobnú streamingovú službu Deezer. Tá umožňuje počúvať cez mobil, tablet alebo počítač viac ako 30 miliónov pesničiek rôznych žánrov, vrátane slovenskej a českej produkcie.

Spot sa nakrúcal dva dni v bratislavskom Istropolise. Spolu s Egom si v ňom zahrala Daniela Gudabová, známa napríklad zo seriálu Ordinácia v ružovej záhrade. Telekom službu exkluzívne ponúka svojim zákazníkom zadarmo alebo za zvýhodnený mesačný poplatok. Deezer má popri obrovskej knižnici hudby aj unikátne funkcie, ktoré menia tradičný spôsob počúvania hudby. Špeciálny algoritmus ponúka poslucháčovi ďalšie skladby podľa preferovanej hudby.

Telekom Deezer 02

Deezer má k dispozícii po celom svete tím skúsených editorov, ktorí tvoria playlisty pre svojich poslucháčov. Desiatky skúsených odborníkov každý týždeň ponúkajú výber toho najlepšieho – za Slovensko a Česko vyberá skladby Pino Ungvölgyi zo skupiny Puding pani Elvisovej, Zákazníci tiež môžu odporúčať hudbu svojim priateľom, či už priamo v službe Deezer alebo cez sociálne siete.

„Ega sme si vybrali ako známeho a úspešného hudobníka, ktorý dokázal to, čo na Slovensku nikto predtým: jeho letný megahit Žijeme len raz z roku 2012 videlo na YouTube už viac ako 30 miliónov ľudí. Sám službu používa a je ňou nadšený rovnako, ako my. Veríme, že kampaň zarezonuje nielen kvôli silnému produktu, ale aj vďaka dobrej voľbe jej dvoch hlavných aktérov,“ komentovala spoluprácu Drahomíra Juríková, senior manažérka marketingovej komunikácie Telekomu.

Telekom Deezer 03

Ego v tejto súvislosti povedal: „Reklamu na Deezer by som nerobil, keby ma samotná služba neoslovila. Páči sa mi jej rôznorodosť a myslím si, že každý si v nej nájde to svoje bez ohľadu na vek a preferovaný žáner.“

TV spot:

Vizitka kampane

  • Kreatívny riaditeľ: Rasťo Michalik, Milan Bielik
  • Copywriter: Soňa Podstupková, Milan Bielik, Ivan Fiedler
  • Art Director: Martin Benca, Soňa Jurikovičová, Ivo Zemanovič, Jord Nikov
  • Produkcia: Hitchhiker Films
  • Réžia: Roman Valent
  • Fotograf: Jakub Klimo
  • Animácia: Plaftik
  • Mediálna agentúra: MEC Slovakia

Zdroj: Tlačová správa Telekom

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno