Domov Novinky Tablet Archos 94 Magnus v sebe ukrýva až 384 GB pamäte

Tablet Archos 94 Magnus v sebe ukrýva až 384 GB pamäte

Zdielať

Smartfóny a tablety sa predávajú s rôznou vnútornou kapacitou na dáta, takže nie je problém nájsť tablet so 64 GB vnútornou pamäťou. Sú aj používatelia, ktorým to nemusí stačiť a sú nútení používať cloud, prípadne iné možnosti na ukladanie dát. Práve toto rieši onvý tablet Archus 94 Magnus, ktorá predstavila nový tablet s 256 GB vnútornou pamäťou s možnosťou rozšírenia až o 128 GB pomocou microSD karty.

archos_94magnus 01

Taký veľký úložný priestor sa dokázal vtesnať do tabletu pomocou Fusion Storage technológií, ktorá kombinuje použitie klasickej integrovanej pamäti a microSD karty. Dokopy teda môžete uložiť až 384 GB dát, čo je naozaj úctyhodné číslo. Ostatné parametre síce nie sú také zaujímavé, ale rozhodne neurazia.

Použitý je štvorjadrový procesor RockChip RK3288 taktovaný na 1,8 GHz a grafikou Mali T764. Operačná pamäť má 1,5 GB a ako operačný systém je čistý Android 4.4 KitKat bez nadstavby, za čo môžeme výrobcu pochváliť. Prítomná je aj plná podpora Google Play.

archos_94magnus 02

Displej ponúkne 9,4“ s rozlíšením 1280×800 pixelov, ktorý je vyrobený technológiou IPS. Vpredu nájdeme VGA fotoaparát a na zadnej strane výrobca umiestnil 5 MPx fotoaparát s LED bleskom, ktorý dokáže nahrávať videá s rozlíšením Full HD.

Zaujímavá je aj Li-Ion batéria s kapacitou až 6400 mAh, ktorá by mala vydržať bez problémov niekoľko hodín náročného používania. Výrobca nezabudol ani na duálny mikrofón, miniHDMI port či micro USB s podporou OTG. Cena zariadenia bola stanovená pre americký trh na 349 dolárov, v prípade európskeho trhu môžeme očakávať podobnú sumu v eurách. Dostupný by mal byt v priebehu apríla.

Zdroj: Archos

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno