Domov Novinky Synology uvádza sieťový videorekordér NVR2016

Synology uvádza sieťový videorekordér NVR2016

Zdielať

Synology predstavuje sieťový videorekordér NVR216 s rozšíriteľným úložným priestorom pre videonahrávky a navyše s podporou mobilnej aplikácie so vzdialeným prístupom. Model NVR2016 je určený do kancelárií či predajní, kde je potrebné kontrolovať dôležitý priestor. Vyniká jednoduchou obsluhou, zvládne spracovať 4 alebo 9 vstupov z IP kamier súčasne a je vyzbrojený dedikovaným 1080p HDMI výstupom.

Synology NVR2016 01

NVR216 ponúka priamy HDMI výstup (1080p), cez ktorý na jednom monitore zobrazí naraz maximálne 9 videovýstupov, pričom každý môže byť snímaný v kvalite 720p/30fps a to bez toho, aby ste museli zakupovať drahý a výkonný počítač či iné dohľadové riešenie. Porty USB 3.0 a USB 2.0 umožňujú pripojiť k modelu aj klasickú myš a klávesnicu a pracovať tak s náhľadmi kamier.

Keďže sa od takéhoto sieťového videorekordéra očakáva neustála dostupnosť, mysleli vývojári aj na nízke prevádzkové náklady – iba 14 W spotreby elektrickej energie pri súčasnom prenášaní obrazu z 9 IP kamier a ich kontinuálnom nahrávaní. Ak budete vyžadovať zaznamenávať skutočne veľa nahrávok, vďaka rozširujúcej jednotke DX213 môžete model NVR216 rozšíriť kapacitne až o ďalšie štyri pevné disky.

Synology NVR2016 02

Dohľadové riešenie Surveillance station ponúka používateľovi panel Live View so živým náhľadom video streamov, zároveň môže správca prezerať videozáznamy prehľadne cez Timeline (časovú os), kde sú nahrávky zoradené podľa dátumu a času a následne prehrať nahrávky vo zvolenom čase zo všetkých kamier súčasne. Nechýba možnosť nastavenia detekcie pohybu či mobilná aplikácia DS cam s podporou iOS aj Android zariadení.

Operačný systém Synology Surveillance Station ponúka intuitívne rozhranie a veľké množstvo doplnkových funkcií, aj vďaka ktorým získalo Synology ocenenie “NVR Excellence Award” na výstave Secutech Taipei už štyri roky za sebou. Synology NVR216 prichádza na trh v dvoch konfiguráciách – NVR216 (4CH) a NVR216 (9CH), ktoré sa líšia podporou 4 respektíve 9 IP kamier prevádzkovaných súčasne. Model NVR216 (9CH) je od dnes dostupný globálne. Model NVR216 (4CH) bude dostupný koncom roka 2015.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno