Domov Novinky Synology uvádza na trh RackStation RS2416+/RS2416RP+

Synology uvádza na trh RackStation RS2416+/RS2416RP+

Zdielať

Synology uvádza na trh nový RackStation RS2416+/RS2416RP+, 12-šachtové sieťové úložné riešenie s plánovateľnými systémovými zálohami a výnimočnou dátovou integritou, pričom ho môžete počas prevádzky (on-the-fly) škálovať až do kapacity 24 pevných diskov a dosiahnuť tak dostupný výkon pre moderné podnikanie.

Synology RS2416RP+

Vďaka podpore súborového systému ďalšej generácie Btrfs ponúka zrkadlenie metadát a kontrolné súčty, čím je dosiahnutá ešte vyššia úroveň dostupnosti a životnosti dát. Systémové zálohy je možné robiť s frekvenciou až každých päť minút a umožniť tak vrátiť sa pri podnikaní v čase a obnoviť predošlé verzie súborov a adresárov. S rozšírenou pamäťou môžete mať takto až 2561 denných, týždenných či mečaných systémových záloh.

NAS je vyzbrojený štvorjadrovým procesorom, zabudovaným hardvérovým šifrovaním AES-NI, 2 GB RAM (rozšíriteľnej na max. 6 GB) a podporou vyrovnávacej SSD pamäte pre čítanie a zápis. K štandardným štyrom eternetovým portom s podporou funkcií failover a Link Aggregation pridáva navyše model RS2416RP+ podporu redundantného napájania s cieľom zachovania čo najvyššej doby bezporuchovej prevádzky. Operačným systémom oboch NAS je DiskStation Manager (DSM).

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno