Domov Novinky Synology uvádza kompaktný DiskStation DS419slim

Synology uvádza kompaktný DiskStation DS419slim

Zdielať

Spoločnosť Synology uviedla na trh model DiskStation DS419slim, štvoršachtové NAS zariadenie s podporou 2,5” diskov. Vo vnútri skrinky o veľkosti dlane sa ukrýva podpora až 20 TB maximálnej hrubej kapacity so štyrmi pevnými 2,5” diskami.

Dvojjadrový procesor zariadenia zabezpečuje výkon pri prevádzkovej spotrebe 20,28 W. V dnešnej dobe sa množstvo ľudí neustále stretáva so správou súborov, ktoré sú rozptýlené po verejných cloudoch, USB kľúčoch alebo osobných počítačoch. Spoľahlivý osobný cloud bežiaci na zariadení DS419slim pomáha uchovávať cenné fotografie, videá a dokumenty na jednom mieste, pričom vďaka výkonným funkciám pre správu súborov máte všetko pod kontrolou. Máte k dispozícii jednoduchý prístup ku všetkým súborom, ktoré môžete zdieľať a synchronizovať medzi viacerými platformami.

Výrobca udáva rýchlosť čítania diskov na úrovni 223 MB/s. Poteší, že má NAS k dispozícii dva 1Gbps LAN porty, pričom model v tvare kocky s hranou necelých 15 cm a hmotnosťou iba 700 gramov je ľahko umiestniteľný takmer kamkoľvek. Maximálna kapacita je 20 TB so štyrmi 5 TB 2,5” pevnými diskami a operačným systémom v zariadení je Synology DiskStation Manager, pokročilý a intuitívny operačný systém pre NAS zariadenia Synology, ktorý ponúka rôzne aplikácie zvyšujúce produktivitu práce.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno