Domov Novinky Synology uvádza DiskStation DS115

Synology uvádza DiskStation DS115

Zdielať

Synology dnes uviedlo nový DiskStation DS115, ktorý je nástupcom DS114 a vďaka dvojjadrovému procesoru a kompaktnému prevedeniu je jednošachtový NAS server schopný poskytnúť domácnostiam a malým firmám výhody centralizovaného úložiska dát, zdieľanie súborov bez hraníc, jednoduchú cloudovú synchronizáciu, multimediálne streaming, domáce monitoring a mnoho ďalšieho.

Synology DiskStation DS115 01

Vylepšený dvojjadrový procesor prináša posilnený výpočtový výkon a prenosovej rýchlosti presahujúce 111 MB/s pre zápis a 104 MB/s pre čítanie – teda nárast takmer 36% oproti predchodcovi. Zabudovaná jednotka plávajúcej desatinnej čiarky umožňuje rýchlejšiu tvorbu miniatúr fotografií a vďaka USB 3.0 portu je možné pripojiť externé pevné disky a rad ďalších zariadení.

Synology DiskStation DS115 02

DS115 bolo tiež navrhnuté s ohľadom na energetickú úspornosť a spotrebováva len 5,44 Wattu v režime hibernácie a 10,21 Wattu za chodu. NAS beží na DSM (DiskStation Manager), intuitívnym operačnom systéme, ktorý poskytuje širokú paletu aplikácií pre lepšiu produktivitu vašej práce, ale tiež úplne nový zážitok z multimédií.

Synology DiskStation DS115 04

S DSM 5.1 môžete jednoducho synchronizovať súbory medzi rôznymi zariadeniami a cloudovými službami, prehrávať multimédiá na DLNA televízoroch či cez AirPlay a Chromecast zariadenia, ale tiež vytvoriť domáci monitorovací systém.

Synology DiskStation DS115 03

Synology bolo získalo ocenenie PC Mag Business Choice Award 2013 a získalo najvyššie hodnotenie v každom parametri teste vrátane spoľahlivosti, celkovej spokojnosti, hodnoty a šancu na ďalšie odporúčania.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Synology DS114 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno