Domov Novinky Synology predstavuje RackStation RS814

Synology predstavuje RackStation RS814

Zdielať

Synology_RS814_1Spoločnosť Synology uvádza na trh RackStation RS814, ľahko škálovateľný štvoršachtový NAS server typu rackmount. Je navrhnutý ako výkonné a plne vybavené sieťové úložisko, ktoré je vďaka Synology RX410 možné rozšíriť až na 32 TB.

“RS814 dokáže naplniť požiadavky dnešných podnikov, ktoré musia reagovať na neustále rastúce potreby trhu, a pritom zostať ekonomicky konkurencieschopní ,” hovorí Nicole Lin, produktová manažérka Synology. “Vďaka kombinácii vysokého výkonu, špičkové spoľahlivosti a možnosti rozšírenia o rad ďalších užitočných business funkcií, ponúka RS814 užívateľom komplexné riešenie úložiska pri zachovaní ideálnej ceny.”

Synology RackStation RS814 je navrhnuté tak, aby ponúklo optimálny pomer medzi cenou a výkonom. Je vybavené 1,33 GHz dual-core procesorom a LinkAggregation, vďaka čomu je schopné ponúknuť rýchlosť čítania 210 MB/s a zápisu 130 MB/s pri konfigurácii RAID 5 v prostredí Windows.

Synology_RS814_2

Celkový výkon ešte navyšuje integrovaná Floating-Point Unit (FPU) a operačná pamäť 1 GB DDR3, zaisťujúci rýchlejšiu prácu s multimédiami a pohodlný multi-tasking. Navyše RS814 prichádza s novým spôsobom šifrovanie hardvéru, ktorý predčí predchádzajúcej generácii 4-šachtových NAS až o 60% vyššou rýchlosťou zápisu aj čítania pri prenose AES 256-bitových šifrovaných súborov.

Veľkou výhodou úložisko Synology RS814 je jeho spoľahlivosť. RackStation prichádza s diskami, ktoré je možné vymeniť za prevádzky a dvoma Gigabit ethernetovými portmi, chrániacimi zariadenie proti výpadku a umožňujúcimi nepretržitú prevádzku. Úplne nové je tiež zabezpečenie pevného disku, ktorý bráni neautorizovanému alebo náhodnému prístupu cudzích osôb.

Synology_RS814_3

Synology RackStation RS814 beží na intuitívnom operačnom systéme DiskStation Manager (DSM) 4.3, ktorý poskytuje celý rad užitočných aplikácií umožňujúcich vyššiu produktivitu práce. Spoločnosť Synology bola zvolená za “PCMag Business Choice Award 2013 winner”, keď získala najvyššie hodnotenie v každej oblasti prieskumu, vrátane spoľahlivosti, celkovej spokojnosti, hodnoty a ochoty odporučiť produkt ďalším užívateľom.

Zdroj: Tlačová správa Synology

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno