Domov Novinky Synology predstavuje DiskStation DS418play

Synology predstavuje DiskStation DS418play

Zdielať

Spoločnosť Synology dnes oznámila oficiálne uvedenie zariadenia DiskStation DS418play. Štvoršachtový NAS server je ideálnym domácim multimediálnym centrom. DS418play je vyzbrojený dvojjadrovým procesorom taktovaným na 2 GHz s možnosťou pretaktovania až na 2,5 GHz.

Zariadenie sa dodáva s pamäťou DDR3L o veľkosti 2GB (čo je dvojnásobok v porovnaní s predchodcom) a je rozšíriteľná až na 6GB. To oceníte najmä pri súbežnej činnosti viacerých aplikácií. Model DS418play je poháňaný novým hardvérovým modulom pre transkódovanie, čím podporuje súčasne prekódovanie až 2 kanálov videa vo formáte H.265/H.264 4K v reálnom čase. Procesor v zariadení podporuje funkciu hardvérovej akcelerácie šifrovania AES-NI.

S povolenou možnosťou Link Aggregaton ponúka model veľmi dobrý výkon priepustnosti šifrovaných dát cez 226 MB/s pri čítaní a 185 MB/s pri zápise, čo vám umožňuje užívať si vysokorýchlostný prenos dát. Zároveň sú všetky vaše dáta chránené šifrovaním AES-256. Zariadenie DS418play využíva operačný systém DiskStation Manager (DSM) 6.1.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno