Domov Novinky Synology predstavuje DiskStation DS414 a DS114

Synology predstavuje DiskStation DS414 a DS114

Zdielať

Synology_DS414_01Spoločnosť Synology uvádza na trh dva nové DiskStation. DS414 je skvelým riešením NAS Value serverov ideálne pre malé a stredné podnikanie. Vďaka vylepšeným technológiám dokáže ľahko zvládnuť všetky požiadavky na každodennú intenzívnú prácu v kancelárii. DS114 potom predstavuje kompaktný a ľahko prispôsobiteľnú jednotku s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu pre menšie firmy a domácich užívateľov.

DS414 aj DS114 predstavujú skutočne to najlepšie, čo je na trhu dostupné. Najlepší celkový výkon dostupný za mimoriadnu cenu, “ hovorí Michael Wang, produktový manažér spoločnosti Synology. “Pomáhame našim zákazníkom bez veľkých nákladov transformovať IT infraštruktúru a umožniť im rýchlu inováciu a ďalší rast,” dopĺňa Wang.

Pri rastúcich obchodných potrebách SMB sektora dnes rozhoduje predovšetkým rozumné TCO (celkové náklady na vlastníctvo informačných technológií) a akcieschopnosť IT infraštruktúry. DS414 je v tomto smere obrovským krokom vpred, pretože vo svojej value triede ponúka bezkonkurenčnú kvalitu hardware. Je vybavený dual-core procesorom taktovaným na 1,33 GHz s jednotkou Floating Point Unit, 1 GB RAM operačnou pamäťou, duálnym LAN, dvoma SuperSpeed ​​USB 3.0 a úplne novými šachtami pre pevné disky – ktoré je možné pripojiť bez akýchkoľvek pomôcok. DS414 je považovaný za jeden z najlepšie hodnotených 4-šachtových NAS zariadenia na trhu.

Pre zaistenie nepretržitej prevádzkyschopnosti je DS414 vybavený duálnou LAN kontrolou proti výpadku siete. Spolu s funkciou Link Aggregation, dosahuje DS414 rýchlosti zápisu cez 135,63 MB/s a rýchlosť čítania cez 207,07 MB/s v konfugurácii RAID 5 v prostredí systému Windows.

Synology_DS114_02

Šikovné riešenie pre menšie firmy a domácich užívateľov

Synology DS114 je kompaktné a všestranné NAS zariadenie, ktoré je ako stvorené pre malé podniky a domácich užívateľov. Ide o model s 1 šachtou, ktorý ponúka užívateľom rýchlosť čítania cez 108,32 MB/s a rýchlosť zápisu cez 71,83 MB/s v prostredia Windows. Vďaka DDR3 512 MB RAM operačnej pamäti je dvakrát výkonnejší ako jeho predchodca.

DS114 vykazuje prekvapivo kvalitnú podporu multi-taskingového výkonu. Je vybavený dvoma SuperSpeed ​​USB 3.0 rozhraniami, ktoré umožňujú prenosovú rýchlosť až 5 Gb/s, a eSata rozhraním pre napájanie externého pevného disku. Napriek svojej veľkosti je DS114 dokonale všestranný, pretože zdieľa bohatú zásobu aplikácií dostupných cez DSM Package Center.

DS414 a DS114 beží na DiskStation Manager (DSM) 4.3 – intuitívnom webovom operačnom systéme s prívetivým užívateľským rozhraním, ktorý poskytuje celý rad aplikácií zvyšujúcich produktivitu práce. Synology bolo ocenené 2013 PCMag Business Choice Award a získalo najvyššie hodnotenie v každom elemente výskumu, vrátane spoľahlivosti, celkovej spokojnosti, hodnoty alebo ochoty testovaným odporučiť produkt ďalším ľuďom.

Zdroj: Tlačová správa Synology

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno