Domov Novinky Synology predstavuje DiskStation DS1517+ a DS1817+

Synology predstavuje DiskStation DS1517+ a DS1817+

Zdielať

Synology uviedol DiskStation DS1517+ a DS1817+ spolu s rozširujúcou jednotkou DX517. Tie ponúkajú výkonné, spoľahlivé a univerzálne riešenie úložiska v sieti ako pre nadšencov techniky, tak pre malé a stredné podniky.

Pridanie sieťovej karty umožňuje nadšencom a podnikom využívať až dva 10 Gb/s porty pre zvýšenie maximálnej priepustnosti. V kombinácii so štvorjadrovým 2,4 GHz procesorom Intel Atom a voliteľnou dvojkanálovú pamäťou, môžu priniesť sekvenčné priepustnosť až na 1179 MB/s pre čítanie a 542 MB/s rýchlosť pre zápis. So zavedením nového M2D17 PCIe adaptéra Synology môžu byť vybavené aj duálnymi M.2 SATA SSD, ktoré umožňujú používateľom zvýšiť výkon a latenciu pomocou SSD cache, bez toho aby ste prišli o predné priehradky diskov.

„”DS1517+ a DS1817+ ponúka viac možností úložiska pre nadšencov a malé a stredné podniky, ktoré prinášajú vynikajúci výkon a flexibilitu pre intenzívne skladovacie úlohy“ povedal Jason Fan, produktový manažer společnosti Synology. „DS1517+ a DS1817+ sú prvné dva Synology NAS podporujúce M.2 SSD navrhnuté pre riešenie výkonu úložiska pre pracovné zaťaženie aplikácií a pre výrazné zníženie I / O latencie.“

Oba NAS podporujú pripojenie až dvoch rozširujúcich DX517 jednotiek, čo používateľom umožňuje pridať až 10 ďalších pozícií jednotiek a zvýšiť skladovaciu kapacitu. Zväzok RAID môže byť rozšírený bez nutnosti preformátovanie existujúcich pevných diskov, čo zaisťuje bezproblémové rozšírenie kapacity bez prestojov.

DS1517+ a DS1817+ bežia na DiskStation Manager (DSM) 6.1, operačnom systéme pre NAS zariadenie Synology. Vďaka širokému spektru aplikácií pre zálohovanie, správu siete a produktivitu môžu mať NAS neoddeliteľnou úlohu v kancelárskych IT infraštruktúrach. Synology získal aj rad ocenení ako špička strednej triedy v oblasti NAS.

Zdroj: TechPowerUp

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno