Domov Novinky Sygic sa pridáva k Black Friday

Sygic sa pridáva k Black Friday

Zdielať

Sygic Black FridayKaždý rok v piatok, po dni Vďakyvzdania, je pre Američanov dňom nákupného šialenstva, obrovských zliav a najväčším sviatkom všetkých shopoholicov. Odborníci predpokladajú, že typickým masám v obchodoch charakteristickým pre tento deň v krátkom čase odzvoní. Do popredia sa totiž dostáva online nakupovanie. Využiť zľavy tak môžu aj zákazníci na Slovensku. Posledný rok sa ukázalo, že počas Black Friday dominovali nákupy mobilných zariadení a rapídne stúpli online nákupy.

Online nakupovanie dáva priestor práve mobilným aplikáciám, ktoré sa v tomto období stávajú dostupnejšími. Aj Sygic, líder v oblasti navigačných aplikácií, reaguje na tento trend a ponúka vybrané balíky s najväčšou zľavou, akú kedy ponúkol. Balík Európa a Rusko ponúka so zľavou 70%, teda iba za 19,99 eur miesto pôvodných 69,99 eur. Ďalšie balíky a ich ceny nájdete priamo na stránke Sygic. Zvýhodnené ceny ponúka iba do pondelka 1. decembra, tzv. Cyber Monday.

Chcete získať navigáciu Sygic pre celú Európu zadarmo? Nie je nič ľahšie ako sa zapojiť do prebiehajúcej veľkej Vianočnej súťaže s portálom DigitalPortal.sk!

Zdroj: Tlačová správa Sygic

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno