Domov Novinky SWAN rozšíril pokrytie LTE pre zákazníkov, má aj novú predajňu

SWAN rozšíril pokrytie LTE pre zákazníkov, má aj novú predajňu

Zdielať

SWAN rozšíril dostupnosť neobmedzenej dátovej služby 4G INTERNET v1.0 v troch nových lokalitách – Rimavská Sobota, Skalica a Vráble. Zároveň na základe postrehov a dopytov od spokojných zákazníkov využívajúcich túto službu operátor skvalitnil LTE sieť v dvadsiatich už pokrytých mestách a tiež otvoril ďalšie SWAN CENTRUM v Prešove.

SWAN Logo

Zákazníci môžu naďalej využívať službu za mesačný poplatok 5 eur. Zriaďovací poplatok je tiež 5 eur. Službu si môžu zákazníci aktivovať už na desiatich predajných miestach počas otváracích hodín – v Bratislave, Malackách, Komárne, Trnave, Púchove, Pezinku, Dunajskej Strede, Prešove a v Košiciach. Naďalej platí možnosť objednať si službu aj prostredníctvom online nákupu.

Službu je možné využívať na zariadeniach podporujúcich technológiu LTE. SWAN má vo svojej ponuke zariadenie USB modem Huawei 3372 za 65 eur. Zároveň na webovej stránke operátora priebežne pribúdajú ďalšie, spoločnosťou otestované zariadenia, ktoré sú plne kompatibilné so službou vrátane inštrukcií o jej nastavení.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno