Domov Novinky Svet sa smeje z Apple

Svet sa smeje z Apple

Zdielať

Apple_LogoPo predstavení iPhone 5S a iPhone 5C sa na tieto produkty spustila lavína úsmevných obrázkov, ale aj poďakovanie od konkurencie. 

Po predstavení iPhonov 5S a 5C od spoločnosti Apple sa na internete objavili obrázky, ktoré zosmiešňujú tieto modely. Ako prvá sa ozvala anglická pobočka Nokie, ktorá na Twitteri uverejnila správu a obrázok, kde sú rôznofarebné Lumie s nadpisom: „Imitovanie je najlepšia forma lichotenia.“ Tým naráža na podobnosť iPhone 5C, keďže Apple použil podobné odtiene farieb a tiež používajú polykarbonát.

nokia_dakuje_applu_01

Reštaurácie Denny’s, ktoré sú otvorené nonstop a aj o druhej v noci ponúkajú dezerty si pre zmenu uťahovali z iPhone 5S zlatej edície. Vytvorili vizuál, na ktorom je applovským písmom napísané slovo Pancake (palacinka) s dodatkom S (teda palacinky). S podtitulkom v zlatej sú k dispozícii vždy.

PancakeS_iPhone_5S_01

Apple pri predstavení iPhonov uviedol aj príslušenstvo, konkrétne stolovú nabíjačku a kožené kryty pre iPhone 5S v šiestich farbách po 39 dolárov za kus, respektíve šesť farebných silikónových krytov pre iPhone 5C za 29 dolárov.

Chceli tak vytvoriť  rôzne farebné kombinácie každému podľa svojho gusta a to nielen polykarbonátovým krytom, ale aj rovnako farebne ladeným iOS 7.

Kryt pre iPhone 5C sa pre jeho zadnú dierkovanú časť dostalo názvu „crocs cover“. A prečo? Lebo ich kruhové otvory sa nápadne podobajú na obľúbenú, no aj zosmiešňovanú „obuv“ značky Crocs.

iPhone_5C_crocs

Zdroj: Mashable.com, Twitter

Zdielať
Predchádzajúci článokTam kde Microsoft zlyhal, tam ide Sony, aby pokračoval
Nasledujúci článokNová ponuka od Orangeu pre celú rodinu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno