Domov Novinky Surface 2 k dispozícii v Británii na predobjednávku

Surface 2 k dispozícii v Británii na predobjednávku

Zdielať

Surface 2 4GSpoločnosť Microsoft oznámila, že jej “ďalšia generácia Surface 2” prichádza so 4G a je teraz k dispozícii na predobjednanie cez Microsoft Obchod on-line vo Veľkej Británii. Tablet bude k dispozícii od 8. mája u niektorých predajcov a on-line obchodoch. Obyvatelia USA už majú Surface 2 4G viac ako tri týždne na zmluvu cez AT&T.

Microsoft Surface 2 4G  je ponúkaný ľuďom, ktorým umožňuje zostať v kontakte a byť ešte viac produktívni aj na cestách vďaka mobilnému pripojeniu okrem pravidelného Wi-Fi pripojenia. Samozrejme, že je možné prepojiť s rôznymi mobilnými dátovými sieťami až na 4G LTE rýchlosť. Slot pre microSIM kartu umožňuje používateľom zvoliť si mobilného operátora a pripojiť sa na cestách. Inak Microsoft Surface 2 (4G) je veľmi podobný tablet ako Surface 2. Pod spracovaním VaporMg nájdeme procesor NVIDIA Tegra 4 s 2 GB RAM.

Surface 2 4G-2

 

K dispozícii je 64 GB úložného a microSDXC čítačka pamäťových kariet (plus plná veľkosť port USB 3.0). Displej ClearType má rozlíšenie 1920×1080 pixelov, 5 bodový multi-dotykový povrch. Surface 2 4G má v zadu 5 MPx fotoaparát a vpredu 3,5 MPx webkameru. Výdrž batérie je údajne až 10 hodín prehrávania videa. Operačným systémom je Windows RT 8.1 a k dispozícii je aj Office Home & Student RT + Outlook RT. Informácie hovoria, že hmotnosť Surface 2 4G je o 10 gramov viac ako Surface 2.

Surface 2 4G-3

Z tlačovej správy spoločnosti Microsoft vyplýva, že dostupný len 64 GB verzia Surface 2 4G, bude k dispozícii za maloobchodnú cenu 539 libier. Noví zákazníci získajú zadarmo Skype volania na pevné linky vo viac ako 60 krajinách a neobmedzené Skype Wi-Fi na viac ako 2 milióny horúcich miest po celom svete po dobu jedného roka a samozrejme aj zdarma miesto v cloude OneDrive a to až 200 GB po dobu dvoch rokov.

Pokiaľ objednávate elektroniku z Veľkej Británie môžte si Surface 2 4G zakúpiť TU.

Zdroj: Microsoft Store

Zdielať
Predchádzajúci článokASUS: Inovatívne produkty na Milan Design Week 2014
Nasledujúci článokDropbox: Carousel App pre foto a video organizáciu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno