Domov Novinky Stretni svoju celebritu a spoznaj jej najnovšiu mobilnú hračku

Stretni svoju celebritu a spoznaj jej najnovšiu mobilnú hračku

Zdielať

RytmusV stredu 6. novembra centrum Bratislavy ovládnu celebrity. Spoločnosť Samsung umožní fanúšikom Rytmusa, Zdenky Prednej, Fera Mikloška, Moniky Hilmerovej a Jara Bekra stretnúť sa s nimi a porozprávať o najnovšej mobilnej hračke, ktorú nosia vo vrecku či na ruke. Fanúšikovia sa môžu so svojimi idolmi odfotiť a fotku zdielať s priateľmi na Facebooku či Twitteri.

„Približne mesiac po uvedení našich noviniek Galaxy Note 3 a Galaxy Gear na slovenský trh sme sa rozhodli, že sprostredkujeme našim zákazníkom stretnutie s celebritami, s ktorými nemajú možnosť sa bežne stretnúť. Zároveň im chceme dať možnosť porozprávať sa s nimi o každodenných skúsenostiach s našimi technologickými novinkami,“ uviedol Ivan Kapec, produktový manažér divízie Telco spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. „Rozhodli sme sa pre možno netradičnú prezentáciu, ale verím, že sa bude všetkým páčiť a zároveň im urobí radosť. Osobnosti, ktoré sme oslovili sú tiež dôkazom, že naše produkty sú pre ľudí a nielen pre technologických nadšencov,“ dodal Ivan Kapec.

To však nie je všetko. Prvých 30 fanúšikov Zdenky Prednej sa môže tešiť na jej nové CD, ktoré získajú aj s osobným venovaním, a možno sa im podarí ju presvedčiť, aby kúsok aj odspievala. Fero Mikloško si pre milovníkov módy pripravil odhalenie figurín, samozrejme aj s najzaujímavejšími návrhmi šiat s malým prekvapením. Jaro Bekr a Monika Hilmerová porozprávajú čo majú doma nové, ako sa Monike darí pri natáčaní seriálu a Jaro možno predvedie novú choreografiu. Rytmus sa zase nechá vyrušiť pri počúvaní ukážok pripravovaného albumu Kontrafaktu, s ktorými sa podelí so záujemcami. Fanúšikovia budú mať samozrejme možnosť sa so svojou celebritou aj odfotiť.

Svoje celebrity môžete stretnúť v stredu 6. novembra medzi 12:00 až 14:00 na križovatke ulíc Ventúrska a Panská v podnikoch:

  • Vínimka: Rytmus
  • Štúr: Zdenka Predná
  • MONDIEU: Fero Mikloško
  • Fúz: Monika Hilmerová a Jaro Bekr 

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno