Domov Novinky Streamovanie rýchlosťou 1200 Mbps s powerline od ZyXELu

Streamovanie rýchlosťou 1200 Mbps s powerline od ZyXELu

Zdielať

ZyXEL PLA5405, powerline adaptér pre gigabitový Ethernet, ktorý je založený na najnovšom štandarde HomePlug AV2, umožňuje rýchlosť prenosu dát až 1200 Mbps. Tento powerline adaptér sa zastrčí do stávajúcej elektrickej zásuvky a okamžite umožní prístup k vysokorýchlostnej sieti prostredníctvom elektrického vedenia v domácnosti.

ZyXEL PLA5405 01

Zariadenie predstavuje riešenie pre streaming filmov v HD rozlíšení, hranie online hier a ďalšie aplikácie náročné na kapacitu siete – všetko bez problémov spojených s inštalovaním káblov po celej domácnosti.

ZyXEL PLA5405 02

Zatiaľčo technológia HomePlug AV nepodporujúca MIMO používa len jeden vodič, adaptér s najnovšou technológiou HomePlug AV2 MIMO využíva viac vodičov existujúceho elektrického vedenia v domácnosti.

Stream powerline

Adaptér ponúka rýchlosť až 1200 Mbps, používatelia môžu jednoducho, rýchlo a hladko prenášať niekoľko HD streamov. Nie je potreba vŕtať do stien alebo pokládať nové sieťové káble, nie je nutná ani žiadna konfigurácia. Jednoducho pripojte počítač k adaptéru PLA5405 a ten zastrčte do elektrickej zásuvky.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu ZyXEL PLA4215-EU0201F poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno