Domov Novinky Sticky Password pridáva podporu biometrie

Sticky Password pridáva podporu biometrie

Zdielať

Sticky Password LogoSticky Password ohlasuje najnovšiu verziu svojho správcu hesiel. Medzi najdôležitejšie vylepšenia patrí podpora biometrie a možnosť synchronizácie cez Wi-Fi sieť. Tieto funkčnosti dávajú používateľom plnú kontrolu nad ich heslami a ďalšími osobnými údajmi. Sticky Password je ponúkaný vo verziách Premium a Free pre operačné systémy Windows, Mac OS X, Android a iOS.

Novo pridaná autentizácia pomocou odtlačku prsta umožňuje majiteľom smartfónov a tabletov so zabudovanou čítačkou jednoducho odomykať ich databáze hesiel a vyhnúť sa tak opakovanému zadávaniu hlavného hesla. Na synchronizáciu dát medzi zariadeniami môžu používatelia Sticky Password použiť zabezpečené servery alebo prenášať dáta priamo medzi zariadeniami po Wi-Fi sieti. Synchronizáciu možno tiež celkom vypnúť a mať dáta uložené iba na zariadení. Dáta sú samozrejme vždy zabezpečená šifrovacím štandardom AES-256. Synchronizácia je dostupná iba vo verzii Premium.

Sticky Password Biometria

Spoločnosť tiež prináša zmeny v licenčnej politike: Free verzia umožňuje spravovať neobmedzený počet účtov na všetkých platformách, Premium je k dispozícii aj v podobe doživotnej licencie pre všetky zariadenia bez časového obmedzenia, vrátane všetkých budúcich aktualizácií. Zákazníci, ktorí si kúpili niektorú z predošlých verzií dostanú upgrade na novú časovo neobmedzenú Premium verziu zadarmo, ako darček dostanú tri ročné licencie pre priateľov či rodinu.

Zdroj: Tlačová správa Sticky Password

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno