Domov Novinky SteelSeries uvádza novú myš Sensei Ten s novým senzorom

SteelSeries uvádza novú myš Sensei Ten s novým senzorom

Zdielať

Spoločnosť SteelSeries uvádza na trh Sensei Ten, ide o novú hernú myš so senzorom technológie TrueMove Pro, ktorá nadväzuje na ikonický a hojne využívaný model predchodcu.

Názov je odvodený od japonského slova nebeský. Myš nesúce toto označenie spolu s dedičstvom si naďalej zachováva ikonický tvar, ale prináša niekoľko vylepšení vnútri. Symetrický tvar milovali stovky tisíc hráčov, pričom nový model revitalizuje známy tvar a pridáva úplne senzor technológie vhodný pre eSport. Nový senzor je najnovším počinom vyvinutým v spolupráci s výrobcom PixArt, ktorý ponúka 18000 DPI, pokročilý senzor, resp. vylepšenia sledovanie pohybu, stabilizuje myš pri nerovných pohyboch, čo eliminuje falošnú registráciu pohybu pri náklone a otočenie.

Univerzálny symetrický tvar myši s ôsmymi tlačidlami je vhodný pre pravákov aj ľavákov s rôznym štýlom držania. K dispozícii je tiež pamäť umožňujúca hráčom uložiť si nastavenia a prenášať ho medzi zariadeniami. Ergonomický dizajn dopĺňajú mechanické spínače s životnosťou 60 milióna kliknutí a dvojzónovej RGB podsvietenie.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno