Domov Novinky Spotify Premium je pre študentov za polovicu

Spotify Premium je pre študentov za polovicu

Zdielať

spotify-logoHudobná streamovacia služba Spotify prišla na Slovensko na konci minulého roka a zaradila sa tak po boku služieb Deezer alebo Google Play Music. Teraz však prišla so zaujímavou ponukou pre študentov, ktorým ponúka mesačné predplatné za polovičnú cenu.

To má však jeden nemalý háčik a konkrétne, že musíte byť študentom americkej strednej, alebo vysokej školy. Pritom v roku 2012 Spotify ponúkala podobnú akciu vo Veľkej Británii, jej výsledok však spoločnosť nezverejnila. Podľa jej slov sa tak snaží nalákať hlavnú cieľovú skupinu a získať tak konkurenčnú výhodu nad Google Play Music, alebo službou Rdio. To by sa Spotify mohlo podariť, pretože študenti majú vždy hlboko do vrecka.

Mesačné predplatné na Spotify stojí 9,99 dolárov, s touto akciou si môžu študenti zakúpiť predplatné za cenu 4,99 dolárov. Podľa slov výkonného manažéra Spotify pre Veľkú Britániu, však v tejto krajine po akcii zostalo verných službe len veľmi malé percento študentov a tak mala akcia len dočasný reklamný účinok.

Zdroj: thenextweb.com 

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno