Domov Novinky Spôsob ako ušetriť peniaze s termohlavicou ATV-1

Spôsob ako ušetriť peniaze s termohlavicou ATV-1

Zdielať

ELKOEP ATV-1_01Spoločnosť ELKO EP, líder v oblasti chytrých elektroinštalácií má vo svojej ponuke výrobok, ktorý predstavuje ten najrýchlejší a najlacnejší spôsob ako ušetriť za kúrenie. Úsporná termostatická hlavica ATV-1 prináša revolúciu v úspore finančných prostriedkov za vykurovanie.

Je úplne nezávislá na akýchkoľvek ďalších zariadeniach, jednoducho ju naskrutkujete na radiátor, vložíte batérie, nastavíte program a o ostatné sa už postará sama. Umožňuje nastavenie týždenného programu, funkcia “otvorené okno”, uzavrie ventil kúrenia pri detekcii náhle zmeny teploty. Je možné ju zablokovať proti nežiadúcej manipulácii, naprogramovať prázdninový režim a ďalšie užitočné funkcie.

Digitálne termohlavice je určená pre regulovanie vykurovacích telies a predovšetkým radiátorov.Rýchla a jednoduchá inštalácia, až osem individuálne programovateľných spínacích časov na deň, veľmi tichý chod a životnosť batérie až 5 rokov z nej robí ideálne zariadenie pre úsporu peňazí. Nastavenie ATV-1 sa vykonáva dvoma spôsobmi, manuálne alebo pomocou USB adaptéra, ktorý je možné dokúpiť.

ELKOEP ATV-1_02

Technické parametre:

  • Prevádzkové napätie: 3 V / DC (2× AA batérie 1.5 V / DC AA)
  • Teplotný rozsah: +8 až +28 °C
  • Farba: Biela
  • Rozmer (D x Š x H): 76,5 × 53,5 × 63 mm
  • Prevedenie: Termostatické zmiešavacie ventily, elektronické

Zdroj: Tlačová správa ELKO EP

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno