Domov Novinky Spoločnosť LG predstavila smart hodinky G Watch

Spoločnosť LG predstavila smart hodinky G Watch

Zdielať

google IO 2014Na tohtoročnej konferencii Google I/O developer boli predstavené smarthodinky spoločnosti LG a Samsung s Android Wear. Smarthodinky spoločnosti LG majú názov G Watch a od Samsungu to sú zase Gear Live. Čo všetko tieto smarthodinky prinesú sa dozviete v článku.

Začnime s LG G Watch. Dodávané budu s 1,65 palcovým IPS LCD dotykovým displejom s rozlíšením 280×280 pixelov a procesorom Qualcomm Snapdragon 400. Veľkosť internej pamäte je 4 GB a veľkosť RAM je 512 MB. G Watch disponujú batériou vo veľkosti 400 mAh.

Hodinky majú špecifikáciu IP67 čo znamená, že sú odolné proti vode a prachu a vydržia pod vodou v hĺbke až do 1 metra po dobu až 30 minút. Okrem toho sa môže pochváliť senzormi s 9-os (zotrvačník, zrýchlenie, kompas), rovnako ako pripojením Bluetooth 4.0. Rozmery hodiniek sú 37,9×46,5×9,95 mm a hmotnosť je 63 gramov. Prispôsobenie je možné s ľubovoľným štandardným 22 mm ramienkom, ktorý je k dispozícii na trhu.

LG G Watch

K dispozícii budú v bielom zlate alebo čiernom titane, v predaji sú už na Play Store od 25.6. Spoločnosť AT&T práve oznámila, že bude jedným z prvých amerických spoločností, ktorá bude predávajú G Watch už počas najbližších týždňoch. Cena je stanovená na 229 dolárov. Konkurencia z Kórey tiež ponúka smart hodinky a ide o Samsung Gear Live o ktorom sme už priniesli informácie v tomto článku.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung predstavil Gear Live s OS Android Wear
Nasledujúci článokAmazon rozdáva aplikácie a hry v hodnote 100 dolárov
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno