Domov Novinky Spoločnosť HTC prisľúbila aktualizáciu na 4.4 KitKat

Spoločnosť HTC prisľúbila aktualizáciu na 4.4 KitKat

Zdielať

htc-logo-quietly-brilliantAj napriek tomu, že HTC len nedávno aktualizovala svoje zariadenia na Android 4.3 Jelly Bean prisľúbila spoločnosť aktualizáciu na android 4.4 KitKat.

Aktualizácia pre HTC sa na slovensko dostala len pred 8 dnami a už spoločnosť uistila svojich zákazníkov, že nepotrvá dlho a prinesú ďalšiu aktualizáciu a to na 4.4 KitKat. Je to prvá spoločnosť, ktorá oznámila aktualizáciu a to už deň po tom ako bol predstavený Android 4.4. HTC sľúbilo, že aktualizácia príde do 90 dní a môžu sa tešiť ako aj na novinky spoločnosti Google, ktorá pridala do Androidu 4.4, ale aj na novinky spoločnosti HTC, ktorá pridá do tejto aktualizácii. Zatiaľ však nieje známe kedy a ktoré zariadenia dostanú túto aktualizáciu, ale je možné, že aktualizáciu dostanú viaceré zariadenia aj tie, ktoré nedostali aktualizáciu na Jelly Bean.

Zdroj: Androidcommunity

Zdielať
Predchádzajúci článok31,5 palcový Dell UltraSharp UP3214Q prichádza na trh
Nasledujúci článokÚsporný profesionál – nový Philips 240P4QPYEB
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno