Domov Novinky Spoločnosť HTC predstavila program Advantage

Spoločnosť HTC predstavila program Advantage

Zdielať

HTC-OneHTC sa snaží dostať späť priazeň svojich amerických spotrebiteľov s rýchlymi aktualizáciami Kitkat pre HTC One (One mini a One Max), avšak teraz je spoločnosť pripravená, aby tento záväzok potvrdila aj písomne. Od dnešného dňa spustila spoločnosť program Advantage HTC, ktorý sľubuje zásadnú vec.

Aktualizáciu Androidu pre jednu rodinu (One, mini a Max) dva roky po tom, čo sa smartfóny začne predávať na trhu. Ešte lepšie je to, že ak je displej na jednom z týchto smartfónov prasknutý v prvých šiestich mesiacoch od zakúpenia smartfónu ponúkne HTC bezplatnú jednorazovú výmenu.

Používatelia HTC One budú mať 25-50 GB na on-line úložisku po dobu dvoch rokov (Google Drive), kde bude HTC Backup aplikácia ukladať cenné informácie (ale nie platené aplikácie, hudbu, alebo prekvapivo fotografie). HTC Advantage program nadobudne platnosť od dnešného dňa a je to platné len pre Americký trh. HTC sa nezmienil o potenciálnom rozšírenie programu.

HTC Advantage

A teraz k drobným písmenám: Bezplatná jednorazová výmena displeja je iba pre užívateľov, ktorí dnes kúpili smartfón, alebo pre nových zákazníkov. Tento odsek obsahuje tiež znepokojivú vetu: “Niektoré výhody môže byť časovo obmedzená ponuka a nemusí byť k dispozícii pre operátorov alebo zariadenia.” Tiež dva roky aktualizácií po prvom spustení znamená, že len o rok pre smartfón HTC One, ktorý bol uvedený na trh počas marca 2013.

Viac o programe Advantage spoločnosti HTC sa dozviete viac TU.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokGalaxy S5 zrejme príde zo snímačom na odtlačky prstov
Nasledujúci článokEricsson ponúka mobilné pokrytie mikrobunkami
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno