Domov Novinky Spoločnosť Epson uvedie na trh nové biznis projektory

Spoločnosť Epson uvedie na trh nové biznis projektory

Zdielať

EPSON_EB-1430WISpoločnosť Epson uvádza na trh dva nové produktové rady, v rámci ktorých predstavuje šesť nových 3LCD projektorov s množstvom funkcií, ktoré sú pri biznis projektoroch použité vôbec po prvýkrát. Rad EB-19xx tvoria štyri modely, ktoré okrem iného zahŕňajú prvý projektor Epson s rozlíšením WUXGA s hmotnosťou nižšou ako 5 kg a tiež prvý projektor s technológiou Miracast.

Ponúkajú vysoké rozlíšenie a jas pre firemné prezentácie v bezkonkurenčnej kvalite. Oba modely nového radu EB-14x0Wi majú veľmi krátku projekčnú vzdialenosť a sú navrhnuté ako interaktívne systémy pre konferenčné miestnosti. Jeden z nich navyše podporuje dotykové ovládanie prstami, čo je najnovšia inovácia spoločnosti Epson v oblasti interaktívnej projekcie.

EPSON_EB-1985WU

Všetkých šesť nových projektorov je vybavených unikátnou technológiou 3LCD spoločnosti Epson, ktorá zaručuje rovnako vysoký biely a farebný svetelný výstup a prináša jasný obraz a živé farby. Modely projektorov EB-1985WU, EB-1980WU, EB-1975W, EB-1970W, 1430Wi a EB-1420Wi bude možné zakúpiť od augusta 2014.

Zdroj: Tlačová správa Epson

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno