Domov Novinky Spoločnosť AGEM má nový web

Spoločnosť AGEM má nový web

Zdielať

AGEM_LogoSpoločnosť AGEM, ktorá patrí k popredným distribútorom výpočtovej techniky na Slovensku, prichádza s atraktívnou súťažou. Potrvá mesiac a výhercovia získajú naozaj zaujímavé ceny.

Pravidlá sú mimoriadne jednoduché, stačí ak máte profil na sociálnej sieti Facebook. Do súťaže bude totiž zaradený každý, kto zdieľa príspevky spoločnosti Agem. Aj tu samozrejme platí – čím viac zdieľaní, tým väčšia šanca na výhru. Žrebuje sa každý piatok  o 16. hodine, prvý raz 27.9.2013. Záznam zo žrebovania, ako aj zoznam výhercov nájdete na Facebooku spoločnosti.

Súťaž spolu s kampaňou robí AGEM pri príležitosti spustenia nového internetového obchodu. Bonusom uvádzacej ponuky sú tiež bezkonkurenčné cenu na vybrané produkty.

S novým e-shopom AGEM zavádza aj nové služby:

  • 1. nákup na splátky
  • 2.  zľavy na nákup
  • 3. dovoz tovaru v deň objednávky.

Prvý zo spomínaných benefitov bol nazvaný „Míňajte efektívne“. Spoločnosť  AGEM totiž pripravila pre zákazníkov možnosť nákupu cez splátkový systém Cetelem. „Ušetrite čas aj peniaze”, a to nákupom bez asistencie obchodníka. Nielenže  automaticky získate zľavu, ale ušetríte aj drahocenné minúty, pretože objednávka bude automaticky spracovaná v najkratšom možnom čase. „Dovoz tovaru v ten istý deň” je treťou novinkou pre bratislavských zákazníkov. „Ak zákazník zrealizuje objednávku do 12.00, ešte v ten istý deň dostane tovar do 16.00,” hovorí Ferdinand Rezník zo spoločnosti Agem.

Zdroj: Tlačová správa AGEM

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno