Domov Novinky Spoločnosť Acer H5380BD premení domov na kino

Spoločnosť Acer H5380BD premení domov na kino

Zdielať

Acer H5380BD projector-2Spoločnosť Acer uvádza na európsky trh projektor H5380BD určený do obývacej izby. Prístroj s vysokým svetelným tokom 3000 ANSI lumenov zobrazuje snímky s natívnym rozlíšením 720p v širokouhlom formáte (16:9), a tak je ideálny pre domácu zábavu. 

Projektor Acer H5380BD s podporou 3D s obnovovacou frekvenciou 144 Hz je optimalizovaný pre sledovanie filmov vo vysokej kvalite a hrania 3D hier v obývacej izbe. Režim True Cinema s rýchlosťou 24 snímkov za sekundu zaručuje plynulú projekciu filmu z disku Blu-ray v originálnom kinematografickóm formáte v kvalite, v akej boli filmy natočené. Môžete tak sledovať filmy s frekvenciou 24p tak, ako ich videl režisér.

Technológia Acer ColorBoost II+, ktorá využíva optimalizované šesťsegmentové farebne koliesko, výkonné spracovanie obrazu a progresivné technológie osvetľovacej lampy Acer ColorBoost, zaručuje jedinečný farebný výkon, aký nemôžu ponúknuť bežné projektory. Žiarivé farby s vysokým kontrastným pomerom vytvárajú neobyčajne živý obraz. Svetelný tok 3000 ANSI lumenov a vysoký kontrastní pomer 17 000:1 tohto 3D projektoru určeného do obývacej izby zaistí aj za denného svetla jasný, čistý a ostrý 2D aj 3D obraz, kvôli čomu nemusíte presúvať projekciu do tmavej miestnosti.

Acer H5380BD projector

Projektor s rozhraním HDMI 3D ready prehráva 3D tituly na Blu-ray diskoch a ponúka v izbe 3D zábavu v kvalite porovnateľné s kinom. Podporuje taktiež bežné 3D formáty, ktoré sú definované v HDMI 1.4 a pre 3D filmy, hry a vysielanie. Používateľ tak môže hrať hry a sledovať filmy i snímky, ktoré podporujú technológiu nVIDIA 3D Vision, alebo obsah na počítača s grafickou kartou nVIDIA 3D TV Play alebo nVIDIA 3D Vision s podporou formátu sekvenčného zobrazovania snímkov (Frame Sequential) pre okuliare DLP 3D. Farebné koliesko projektora môže pracovať s frekvenciou 144 Hz. To znamená, že pri projekcii 3D video obsahu v kvalite 24p dosahuje trojnásobnú obnovovaciu frekvenciu.

Acer H5380BD je vybavený LED lampou s dlhou životnosťou 5000 hodín (v štandardnom režime), 6000 hodín (v režime ECO) alebo 10 000 hodín (v režime ExtremeEco). Režim ExtremeECO obmedzuje jas svetelného zdroja na 30 % plného výkonu a tím sa podieľa na znížený celkových nákladov na vlastníctvo. Projektor je ďalej vybavený systémom Acer Dust Resistant. Tento systém zaisťuje potrebnú ochranu proti poškodeniu poletujúcim prachom, rovnako prispieva k dosiahnutí dlhej životnosti.

Acer H5380BD projector-3

Acer H5380BD doplnený voliteľným bezdrôtovým adaptérom Acer MHL prehráva fotografie, hudbu a streamované video zo všetkých kompatibilných mobilných zariadení vrátanie smartfónov, tabletov a notebookov s operačným systémom Android, iOS a Windows.
Prvé miesto v predaji značkových DLP projektorov v oblasti EMEA patrí od roku 2008 spoločnosti Acer. Projektor H5380BD má doporučenú maloobchodnú cena cca 548 Eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Acer H5380BD poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Acer

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung Galaxy S5 Zoom príde s 19 MPx fotoaparátom
Nasledujúci článokPhilips 239C4QHWAB: Obsah bezdrôtovo a jednoduchšie
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno