Domov Novinky Špekulácie o Windows Phone 9, bude bez dlaždíc?

Špekulácie o Windows Phone 9, bude bez dlaždíc?

Zdielať

windows-phone-9-conceptWindows Phone 8, je zatiaľ iba menej ako rok starý, ale to nezastavilo hovoriť o ďalšej iterácii, Windows Phone 9. Na fóre WPcentral sa objavil zaujímavý koncept Windows Phone 9, ktorý beží na smartfóne Nokia Lumia 1520. 

Čo Windows Phone 9 potrebuje, okrem iného je tapeta. Páči sa nám, ako sú dlaždice rozmiestnené a zmenený je aj zoznam aplikácie, ktorá v skutočnosti ukazuje viac než nenápadnú ikonu. Slávne “X” pre zatvorenie obrazovky je späť v menu vľavo, ktorý teraz obsahuje obrázky, videá a ľudí Hub.

Nové veľkosti dlaždíc sú tu a dúfajme, že aj nový systém oznamovania. Každý chce aby dlaždice boli dynamickejšie a aby sa zobrazili ďalšie informácie, ako sú e-mail náhľady a obrázky o tom, čo je za dlaždicou. Čo si o tom myslíte?

Zdroj: Concept-phones

Zdielať
Predchádzajúci článokIntel sa snaží dostať Android do PC
Nasledujúci článokLenovo S5000: Multimediálny tablet za rozumnú cenu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno