Domov Novinky Špekulácie na internete: Objaví sa Galaxy S5 Neo?

Špekulácie na internete: Objaví sa Galaxy S5 Neo?

Zdielať

Galaxy_S5neo_01V bechmarkoch sa objavil neznámy Samsung. Mohlo by pritom ísť o odľahčený model vlajkovej lode pod názvom Galaxy S5 Neo. Disponuje 4,7 “displejom s HD rozlíšením, osemjadrovým procesorom Exynos, 2 GB RAM, grafikou Mali T-628 a vnútorným úložiskom 32 GB.

Samsung je známy prívlastkami k svojim telefónom – Mini, Active, Zoom a teraz už aj Neo. Vyzerá to, že by sa rodina smartfónov Galaxy S5 rozrástla o ďalšieho člena – Galaxy S5 Neo. V benchmarkoch sa totiž objavil neznámy model, označený ako SM-G580. Špekuluje sa teda, že všetko nasvedčuje tomu, že by sa mohlo jednať o Galaxy S5 Neo s menším displejom, nižšou cenou a oklieštenou výbavou, rovnako ako Galaxy Note 3 Neo.

Galaxy_S5neo_02

Z benchmarku môžeme vyčítať, že má 4,7 palcový dipslej s HD rozlíšením (1280×720) , základom je osemjadrový procesor Exynos 5 Octa 5410, taktovaný na 1,8 GHz na každé jadro vlastnej výroby. Je tu aj grafika Mali T628 spolu s operačnou pamäťou – 2 GB. Vnútorná pamäť má 32 GB ROM, reálne je používateľovi dostupných cca 26 GB.

Okrem toho tu je 11 megapixelový zadný fotoaparát s autofokusom, LED bleskom, podporou natáčania FullHD videa. Predný fotoaparát má dva megapixely. Smartfón podporuje široké spektrum konektivity, od Bluetooth 4.0 LE cez Wi-Fi až po NFC. O LTE zatiaľ nie je ani zmienka. Použitý operačný systém je tradične Androd, je v najnovšej stabilnej verzii – 4.4.4 (KitKat), s najnovšou používateľskú nadstavbou TouchWiz. Cena zatiaľ nie je známa.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Samsung G900 Galaxy S5 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: GSMarena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno