Domov Novinky Späť do školy sa môžete tešiť aj vďaka novým Lenovo notebookom

Späť do školy sa môžete tešiť aj vďaka novým Lenovo notebookom

Zdielať

Lenovo_U430_Touch_greyHoci býva návrat do školy po niekoľkých mesiacoch prázdnin ťažký, vďaka najnovším Lenovo notebookom zo série S, G a U sa nebudete musieť vzdať zábavy, práca bude hrou vďaka dotykovým displejom a dlhá životnosť batérie vám zabezpečí, že budete mať svojho pomocníka k dispozícii kedykoľvek budete potrebovať.

Funkcie Lenovo Motion Control a Lenovo Vioce Control plnia sen každého majiteľa notebooku – bude vás poslúchať na jediné slovo či gesto.

Malý a šikovný IdeaPad S210 Touch na cesty aj do školy

IdeaPad S210 Touch je mini notebook, ktorý môžete vďaka jeho rozmerom s hrúbkou len 22,3 mm a váhou 1,4 kg vziať kamkoľvek. S multidotykovým 10 – bodovým  11,6‘’  HD displejom, ktorý ponúka dostatočne jemný obraz pri zachovaní čitateľnosti, bude úprava dokumentov hračkou, ktorú môžete obohatiť o pohodovú hudbu zo zabudovaných reproduktorov s technológiou Dolby Advanced Audio. IdeaPad S210 Touch sa môže pochváliť úsporným procesorom Intel Core tretej generácie so vstavanou Intel HD grafikou, čo dopĺňa až 8 GB operačná pamäť. Písanie poznámok a tvorbu dokumentov spríjemní klávesnica Lenovo AccuType s ergonomickým klenutím. Lenovo myslelo aj na oddych po práci a  prináša vylepšenú grafickú integrovanú kartu Intel® HD Graphics 4000. Tento skladný pomocník bude na trhu k dispozícii v čiernej a bielej farbe v cene od 419 Eur s DPH.

Lenovo_S210_Touch_white

Ovládajte svoj notebook hlasom a gestami

Ultrabooky Lenovo U330 Touch a U430 Touch reagujú na váš hlas a pohyby. Funkcia Lenovo Motion Control umožňuje ovládanie hlasitosti, posúvanie fotografií či slidov prezentácie pomocou jednoduchých gest a funkcia Lenovo Voice Control zabezpečuje reakciu ultrabooku na hlasové povely. Vysoký výkon týchto pomocníkov má základ v procesore 4. generácie Intel Corei7 a k dispozícii sú vždy, keď ich potrebujete – zo spánku sa prebudia už za 1 sekundu. Oba ultrabooky disponujú 10 – bodovým dotykovým displejom prispôsobeným na Windows 8, pričom U330 ponúka 13.3’’ HD LED displej a U430 14’’ HD+ obrazovku. U430 je tenký a ľahký s váhou len 1,89 kg pri hrúbke 20,8 mm a ešte do menšej tašky sa zmestí U330 s váhou 1,7 kg a hrúbkou 19,8 mm v najhrubšom bode. Majú výbornú výdrž batérie – U330 6 hodín a U430 až 10 hodín v plnom nasadení. K dispozícii sú v cenách U330 od 789 Eur s DPH a U430 od 879 Eur s DPH.

Lenovo_G500s

Univerzálne a cenovo dostupné notebooky na každý deň

Pre každodennú prácu sú ideálni Lenovo G500 a G500s. Majú 15.6 palcový multidotykový LED HD displej prispôsobený pre Windows 8. Všetky dôležité dokumenty sa vám zmestia na ukladací priestor s veľkosťou až 1 TB a  ich ochranu zabezpečí nástroj KeyOne Recovery, ktorý pomáha zariadeniam rýchlo sa zotaviť z vírusov a iných technických problémov. Študenti privítajú funkciu Lenovo Energy Management, ktorá zaručuje dlhšiu výdrž a životnosť batérie vďaka pokrokovej technológii na úsporu energie. G500s navyše ponúka kompletnú multimediálnu výbavu: okrem stereo reproduktorov s technológiou Dolby Advanced Audio v2, ktorú má aj G500, ponúka tiež veľkolepú grafiku bez sekania a vynikajúci zvuk pre silný zážitok z domácej zábavy, vďaka grafickej karte až po model NVIDIA GeForce GT720 M s 2 GB pamäťou DDR3 a optickej jednotke až po Blu-ray Disc combo. S ultrabookom G500s môžete presúvať svoje dokumenty aj na iné zariadenia pomocou rozhrania USB 3.0 SuperSpeed, ktoré je až 10 – krát rýchlejšie ako predchádzajúca technológia USB. Notebook G500 je k dispozícii v cene od 319 Eur s DPH a G500s od 429 Eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Lenovo

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno