Domov Novinky Sound BlasterX Katana ponúka podporu pre USB Audio

Sound BlasterX Katana ponúka podporu pre USB Audio

Zdielať

Spoločnosť Creative dnes oznámila, že jej oceňovaný zvukový systém pod monitor – Sound BlasterX Katana odteraz podporuje aj USB Audio pripojenie so všetkými variantmi konzoly Sony PS4.

Aktualizovaná podpora umožňuje používateľom PS4 vychutnať si filmový zvuk, celý herný obsah z Katany cez USB, vrátane populárnych titulov ako sú Uncharted: The Lost Legacy a Horizon: Zero Dawn, ako aj veľmi očakávané najnovšie tituly ako Star Wars Battlefront 2, Call of Duty WWII, NBA 2K18 a Destiny 2. Okrem toho si užívatelia môžu vychutnať vylepšenú komunikáciu v hre, ktorá im umožní vychutnať si kompletnú sadu technológií redukcie šumu a hlasových morfingov vďaka zabudovanému procesoru Sound Blaster.

Predtým sa používatelia Katany mohli pripojiť k svojej konzole PS4 iba cez optický kábel so samostatným mikrofónnym pripojením k ovládaču PS4 – to všetko bez výhody zníženia šumu a vylepšenia morfingu hlasu. PouUžívatelia sa tiež môžu tešiť na prístup k týmto technológiám, aj keď je Katana pripojená k PS4 zo svojho smartfónu alebo tabletu, platí aj pre iOS aj Android, s aktualizovanou verziou aplikácie Sound Blaster Connect, ktorej vydanie je naplánované do konca októbra 2017 v obchodoch App Store a Google Play.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno