Domov Novinky Sony Xperia Z3 Tablet Compact: Vodeodolný tablet predstavený

Sony Xperia Z3 Tablet Compact: Vodeodolný tablet predstavený

Zdielať

2-Sony_Xperia Z3_Tablet_Compact_2Sony predstavuje Xperia Z3 Tablet Compact, ktorý je tenký, ľahký a kompaktný vodeodolný tablet. Hrúbka je len 6,4 mm pri hmotnosti 270 gramov. Spoločnosť Sony ďalej svoj rad obohatila o ovládač PS4 Remote Play. S ovládačom tak možno tablet používať ako vzdialenú obrazovku, na ktorú sa môžete pripojiť a ovládať svoje PS4 hry.

Aplikácia PlayStation App navyše umožní využívať váš Xperia Z3 Tablet Compact ako druhú obrazovku, vďaka čomu môžete na diaľku sledovať hru svojich herných priateľov, komunikovať s PSN priateľmi, kupovať a sťahovať hry PS4 alebo jednoducho PS4 ovládať.

3-Sony_Xperia Z3_Tablet_Compact_1

Okrem toho prináša Sony technológiu digitálneho odbúravania hluku. Okolitý hluk sa zredukuje až o 98%. Stačí, aby sa spároval so slúchadlami s digitálnym odbúravaním hluku MDR-NC31EM.

Ako procesor tu nájdeme Qualcomm Snapdragon 801 taktovaný na 2,5 GHz. Procesor dopĺňa 3 GB RAM. Grafika je použitá Adreno 330, ktorá nie je pri použití FULL HD displeja prekvapením. Veľká batéria s režimom šetrenia STAMINA pre dlhú výdrž ponúkne prehrávanie videa až 13 hodín.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Sony Xperia Z2 SGP511E3/B poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Sony Xperia Z2 SGP511B2/B poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Sony Xperia Z2 SGP521E3/B poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Sony

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno