Domov Novinky Sony Xperia Z2 fotografie a UI screenshoty

Sony Xperia Z2 fotografie a UI screenshoty

Zdielať

Sony Xperia Z2Tak ako spoločnosť Samsung, tak aj spoločnosť Sony pripravuje spolu s novou vlajkovou loďou Xperia Z2 aj nové prostredie. Takže sa zdá, že po Samsungu tu je ďalšia spoločnosť, ktorá vynoví svoje prostredie. Sony tvrdo pracuje na svojom novom smartfóne, ktorý bude nástupca Xperia Z1, ktorý by mal mať premiéru na MWC v Barcelone na budúci mesiac.

Údajné zariadenie má kódové označenie Sirius, ale mal by byť pomenovaný Xperia Z2, akonáhle bude oficiálny. Prinášame vám obrázky, ktoré ukazujú novinku pod názvom Xperia D6503 Sirius. Prvotne informácie vraveli o 5,2 palcovom displeji s rozlíšením 1080p, zatiaľ čo nové informácie hovoria o 4,9 palcovom displeji s rozlíšením 1080p.

Sony Xperia Z2-3

Smartfón “beží” na štvorjadrovom procesore Snapdragon 800, ktorý je taktovaný na 2,3 GHz, ponúka grafiku Adreno 330 a 3 GB RAM. Na zadnej strane je 20,7 MPx fotoaparát s väčším snímačom a operačným systémom je Android 4.3 Jelly Bean s novšou verziou nadstavby Sony.

Sony Xperia Z2-prostredieSony Xperia Z2-prostredie5

Používateľ XDA fóra, ktorý zverejnil prvé živé fotky z D6503 teraz zverejnil niekoľko screenshotov nového rozhrania Sony. Niektoré špekulácie naznačujú, že maloobchodné zariadenie pobeží na Android 4.4 Kitkat, ale tento zrejme beží na staršom firmware verzii s operačným systémom Android 4.3 Jelly Bean.

Sony Xperia Z2-prostredie6Sony Xperia Z2-prostredie4

Tak ako sa vám páči nová Xperia Z2 a nové prostredie Sony? Privítali by ste toto nové prostredie? Viac fotiek nájdete v odkazoch nižšie.

Zdroj: XDA a Xperiablog

Zdielať
Predchádzajúci článokNový TouchWiz a ďalšie obrázky
Nasledujúci článokRecenzia: Western Digital My Passport Slim 1 TB
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno