Domov Novinky Sony Xperia “Sirius” sa objavila na videu

Sony Xperia “Sirius” sa objavila na videu

Zdielať

Sony SiriusSony Xperia Sirius D6503 je opäť na scéne. Po tom ako sa objavili fotografie sa objavil aj na videu, ktoré má 12 minút a zobrazuje mnoho nových vlastností, ktoré sú v najnovšej verzii softvéru Sony založenej na Android 4.4.2. Video začína s prehľadom hardvéru.

Niektoré z najzaujímavejších nových funkcií možno nájsť v aplikácii fotoaparátu. Podľa toho, ako vyzerá, bude Xperia Sirius používať rovnaký snímač 20,7 MPx, ale teraz môže nahrávať 4K videá. To môže tiež nahrávať s vysoko rýchlostné video (Timeshift),  Cinemagraphs, duplikoval pohybujúce sa objekty a skenovanie dokumentov do formátov JPG/PDF. Rozhranie sa zmenilo a je tu špeciálnou “jednoduchou” domácou obrazovkou, ktorý využíva veľký text a veľké ikony.

Sony tiež umožnil celý rad pohybových gest, vrátane dvojitého ťuknutia po displeji (podobne ako LG G2), čím sa prebudí smartfón. Ďalej sa dá odpovedať, alebo vytočiť čísla priložením k uchu a odmietnutie hovoru zatrasením smartfónu. Na 5,2 palcovom displeji môže Xperia Sirius tiež detekovať dotyky prstami v rukaviciach. Existujú aj iné zaujímavé veci, ktoré majú byť na videu, rovnako ako nastavenie vlastného zvuku. Podpora pre vysoko kvalitný audio výstup cez USB, podpora s potlačením šumu headsetu.

http://www.youtube.com/watch?v=dPeYgwhFn1M#t=267

Očakáva sa, že Sony D6503 s kódovým označením Sirius bude nástupca Xperie Z1 (pravdepodobne nazvaným Z2, ale to nemusí byť pravda) a taktiež aj to, že k predstaveniu dôjde na Mobile World Congress počas budúceho týždňa.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokHTC pripravuje smartfón s osemjadrovým procesorom
Nasledujúci článokHuawei chystá zaujať svet počas Mobile World Congress
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno