Domov Novinky Sony SmartBand SWR10: Náramok od Sony

Sony SmartBand SWR10: Náramok od Sony

Zdielať

Sony SmartBand SWR10 01Náramok SmartBand SWR10 je prvým produktom, ktorý vznikol v rámci vízie SmartWear Experience  – nový užívateľský zážitok, stojaci na troch hlavných pilieroch – Lifelogging (zaznamenávanie životných udalostí), „Wearing smart“ (nosenie smart doplnkov) a „Life tools“. Prestavuje odlišný koncept, ktorý presahuje hranice sledovania zdravia a fyzickej kondície.

SmartWear Experience spočíva v zaznamenávaní života; zábavných a spoločenských aktivít a to užitočným a pestrým spôsobom – užívatelia si môžu zaspomínať na minulosť, čo najlepšie využiť prítomnosť a plánovať budúcnosť. Náramok SmartBand a aplikácia Lifelog budú dostupné od marca 2014 na viac ako 60 trhoch po celom svete.

Spoločnosť Sony taktiež prezradila, že náramok SmartBand spolu s hodinkami SmartWatch 2 sú oficiálnymi doplnkami nadchádzajúceho futbalového šampionátu 2014 FIFA World Cup™. Okrem špeciálnych motívov a nositeľných dizajnov bude cez Xperia Lounge dostupná aj nová aplikácia, vďaka ktorej budú fanúšikovia môcť byť neustále informovaní o vývoji tohto turnaja a budú mať prístup k aktuálnym informáciám o všetkých úspechoch i neúspechoch prostredníctvom nenápadných upozornení.

Sony SmartBand SWR10 02

„Na CES 2014 som predstavoval SmartWear zážitok ako koncept, ktorý vyjadruje pocit a zároveň pohyb – hýbať sa a byť pohnutý, dojatý,“ uviedol Kunimasa Suzuki. „Teraz už môžeme odhaliť, čo to presne znamená, keďže už na jar uvedieme na trh naše prvé produkty – náramok SmartBand a jeho inovatívne hlavné využitie, ktoré ide za hranice evidencie fitnes aktivít a životy užívateľov obohatí o pestrofarebné, vtipné a zábavné zážitky. Zábava je súčasťou ducha Sony – je to naša kultúra.“

SmartWear Experience je nový užívateľský zážitok, vybudovaný na troch hlavných pilieroch – “Lifelogging”, “Wearing Smart” a “Life tools”.

Zdroj: Tlačová správa Sony

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno