Domov Novinky Sony PS4 Remote Play dostupné aj pre Xperia Z2 a Z2 Tablet

Sony PS4 Remote Play dostupné aj pre Xperia Z2 a Z2 Tablet

Zdielať

Sony PS4 Remote PlayNajnovšia aktualizácia softvéru Sony prináša PS4 Remote Play, Hi-Res audio, nové kamerové aplikácie Smart Social pre smartfón Xperia Z2 a Xperia Z2 Tablet poteší majiteľov. Je to súčasťou obnoveného zamerania na to, aby spoločnosť rozšírila zážitky z použťívania modelov zo série Xperia Z2. Od uvedenia na veľtrhu IFA sú ohlasy na PS4 Remote Play pre sériu Xperia Z3 nadšené a presahujú očakávania. Pôvodne spoločnosť chcela počkať s rozšírením týchto možností pre používateľov Xperia Z2 a Xperia Z2 Tablet až do začiatku nového roka.

Avšak dopyt a nadšenie spôsobili, že spoločnosť nečakala dlho a uvádza novinky teraz. So spustením PS4 Remote Play pre rad Xperia Z3, Xperia Z2 a Xperia Z2 Tablet budú pripravené na PS4 Remote Play s plnou kompatibilitou bezdrôtového ovládača DualShock 4.

Zariadenia budú fungovať ako vzdialená obrazovka, ktorú je možné pripojiť a ovládať ňou hry na PlayStation 4. PS4 Remote Play je taktiež dostupná pre PlayStation Vita a PlayStation TV, ktoré sa v Európe budú uvádzať na trh od 14. novembra, ale Xperia je – a aj zostane – jediným radom smartfónov a tabletov, ktoré prinesú plnohodnotný a oficiálny zážitok z PS4 Remote Play.

Zdroj: Tlačová správa Sony

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno