Domov Novinky Sony predstavil smartfón strednej triedy: Xperia M2

Sony predstavil smartfón strednej triedy: Xperia M2

Zdielať

Sony-Xperia-E3Spoločnosť Sony Mobile Communications predstavila smartfón Xperiu M2 4G LTE, ktorý ponúka fantastickú zábavu a prvotriedne zážitky v strednej cenovej hladine vďaka najlepšiemu procesoru svojej triedy, skvelému ostrému 8 MPx fotoaparátu so snímačom Exmor RS pre mobilné zariadenia a hudobnej a video zábave od Sony.

Xperia M2 predstavuje vysokokvalitnú technológiu za dostupnú cenu. Dizajn OmniBalance od Sony, ktorý je používaný pri prémiovom rade smartfónov Sony, ultra rýchly procesor a veľký qHD displej. To všetko sa spája a vytvára skvelý všestranný výkon, pričom jedinečné kamerové, hudobné a filmové aplikácie Xperia ponúkajú fantastické zábavné zážitky. Smartfón vám otvára dvere do sveta mediálnych aplikácií, vďaka ktorým máte prístup k bezproblémovej zábave, online aj offline cez sieť Sony Entertainment Network, spojenej s najlepšou ponukou obsahu, aká je pre smartfóny strednej triedy dostupná. Užívatelia smartfónu Xperia M2 si budú môcť vychutnávať najnovšie filmy hneď po jeho rozbalení nakoľko sú k dispozícii tri digitálne downloady najnovších filmových trhákov z dielne Sony Pictures, ako sú Captain Phillips a White House Down.

Sony-Xperia-E3-2

S najvyšším rozlíšením vo svojej kategórii je tento fantastický 8 MPx fotoaparát so snímačom Exmor RS pre mobilné zariadenia vybavený funkciou automatického rozpoznávania scenérie a HDR. Vďaka využitiu technológií a skúseností získaných pri Cyber-shot fotoaparátoch Sony je Xperia M2 skvelým prostriedkom na zachytenie vašich najobľúbenejších momentov vo fantastickej kvalite. A aby to bolo ešte zábavnejšie, jedinečné kamerové aplikácie Xperia ako napr. Social live, Timeshift burst a Picture Effect užívateľom pomáhajú maximálne využiť potenciál kvalitného 8MP fotoaparátu v smartfóne Xperia M2.

Dali sme dokopy všetky konštrukčné skúsenosti spoločnosti Sony v oblasti zobrazovacích a fotografických technológií a vytvorili sme smartfón Xperia M2. Veľký, starostlivo vypracovaný 4,8 palcový  qHD displej. Je to najtenší 4G smartfón vo svojej triede na svete. Xperia M2 spája ultra rýchly  štvorjadrový Qualcomm Snapdragon 400 procesor taktovaný na 1,2 GHz a 4G LTE pre rýchly výkon a 2300 mAh batériu s režimom šetrenia batérie STAMINA Mode 3.0. Všetky tieto prémiové technológie sú umiestnené v štíhlom a ľahkom smartfóne, ktorý vám perfektne sadne do ruky. Xperia M2 je dostupná v troch rôznych farebných prevedeniach: čierna, biela a fialová.

Sony-Xperia-E3-4

Variant Xperia M2 s možnosťou využívania dvoch SIM kariet, Xperia M2dual8, je rýchly smartfón prinášajúci nové zážitky vďaka využitiu najnovšej generácie technológie dual-SIM od Sony. Používatelia si môžu nastaviť obe SIM karty samostatne, prispôsobiť si zvonenia a jednoducho si zvoliť SIM kartu, s ktorej chcú volať alebo poslať správu, pričom s technológiou ovládania duálneho systému SIM kariet užívatelia môžu mať obe SIM karty stále aktívne a nikdy nezmeškajú žiadny hovor, ani keď práve majú hovor na druhej SIM karte.

Xperia M2 cez Bluetooth spája používateľov s rozsiahlym Sony ekosystémom 154 kompatibilných produktov, pripojiteľných jedným dotykom s NFC technológiou. Hudobní nadšenci si môžu vychutnávať skladby cez NFC, použitím stereo Bluetooth slúchadiel SBH20 Stereo Bluetooth Headset alebo si môžu pripojiť vodeodolné slúchadlá do uší Stereo Headset STH30. Xperia M2 bude globálne uvádzaná na trh od apríla 2014.

Zdroj: Tlačová správa Sony

Zdielať
Predchádzajúci článokEricsson pripojil papier na internet
Nasledujúci článokČítačka elektronických kníh alebo klasickú kniha?
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno