Domov Novinky Sony PlayStation 4 od piatku v predajniach na Slovensku

Sony PlayStation 4 od piatku v predajniach na Slovensku

Zdielať

Sony PlayStation 4 01Očakávaná herná konzola PlayStation 4 z dielne Sony prichádza na slovenský trh. Oficiálne sa začne predávať v piatok, 13. decembra 2013. V ten istý deň sa objaví aj v predajniach obchodného reťazca Electro World, ktorý uspokojí všetky doterajšie predobjednávky a konzolu ponúkne v bežnom predaji.

Od svojho uvedenia na trh láme PlayStation 4 historické rekordy. V Amerike sa konzola začala predávať 15. novembra a za prvých 24 hodín sa jej predalo viac ako milión kusov. V Európe sa dostala na trh 28. novembra. Celkový počet predaných kusov na celom svete k 1. decembru je 2,1 milióna.

O PlayStation 4 je veľký záujem aj na Slovensku. Vďaka načasovaniu predaja ide o ideálny vianočný darček. „Očakávame veľký záujem zo strany zákazníkov. Electro World bude mať k dispozícii dostatočný počet kusov a zvládne vybaviť všetky predobjednávky.Obmedzené množstvo bude dostupné v bežnom predaji, v rámci predajnej akcie,“ povedal Ján Luxemburg, Buyer Entertainment  zo spoločnosti Electro World.

Sony PlayStation 4 02

Konzola PlayStation 4 sa bude predávať v základnom balení s jedným ovládačom za cenu 399 eur. K dispozícii bude aj príslušenstvo, PlayStation 4 kamera, ktorá umožní hrať hry, využívajúce rozšírenú realitu a ovládať konzolu hlasom. Cena kamery, resp. samostatného ovládača DualShock 4 je 59,99 eur. Exkluzívne tituly pre PlayStation 4, Killzone: Shadow Fall a Knack, budú k dispozícii za 65,99 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:
– Sony PlayStation 4

Graf ceny produktu Sony Playstation 4 poskytuje server Heureka.sk

– Sony PlayStation 4 kamera

Graf ceny produktu SONY PS4 kamera poskytuje server Heureka.sk

– Sony DualShock 4

Graf ceny produktu Sony DualShock 4 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Electro World

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno