Domov Novinky Sony oznámil smartfóny T2 Ultra a E1

Sony oznámil smartfóny T2 Ultra a E1

Zdielať

Sony Xperia T2 Ultra

Sony oznámil dva nové smartfóny s operačným systémom Android. Prvým z nich je Xperia T2 Ultra, v strednej triede, 6 palcový phablet navrhnutý špeciálne pre ázijské a africké trhy, ktorý bude konkurovať Samsung Galaxy Mega. A potom tu máme ešte aj Xperiu E1.

Druhý smartfón je Xperia T2 má štvorjadrový procesor Snapdragon taktovaný na 1,4 GHz, 1 GB RAM a 8 GB vnútornej pamäte, rozšíriteľná pomocou microSD karty. Batéria bude mať kapacitu 3000 mAh s režimom Sony STAMINA. Xperia T2 Ultra má 6 palcový displej, rozlíšenie 1280×720 pixelov s TRILUMIONOS, Mobile BRAVIA Engine 2. K dispozícii je 13 MPx Exmor RS fotoaparát na zadnej strane a 1,1 MPx Exmor R fotoaparát na prednej strane. Smartfón bude k dispozícii v dvoch variantoch, jedna Ultra SIM T2 a dual-SIM T2 Ultra dual, v čiernej, bielej a fialovej farbe.

Sony Xperia E1 Front Back

Xperia E1 bude smartfón, ktorý by mal byť skôr na prehrávanie hudby. Sony tvrdí, že reproduktor na zadnej strane je schopný dosiahnuť 100 dB, čo by prehlušil takmer všetky ostatné zvuky okolo vás. K dispozícii bude predinstalovaný bezplatný 60 dňový prístup k miliónom skladieb cez Sony Entertainment Network. Na smartfóne nájdeme aj ovládacie prvky ako napr. shake-to-shuffle (t.j. potrasením premieša poradie skladieb) a špeciálne tlačidlo “long press to launch” (t.j. spustenie dlhým stisnutím) pre Walkman zabezpečia, že naťahovanie a ovládanie vašich skladieb by ani nemohlo byť jednoduchšie.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí 4 palcový displej s rozlíšenie 800×480 pixelov, štvorjadrový procesor Qualcomm MSM8210 taktovaný na 1,2 GHz, 512 MB RAM a 4 GB vnútornou pamäťou s možnosťou rozšírenia pomocou microSD karty. Rovnako ako Ultra T2 aj E1 bude mať dve varianty s jednoduchými a dvojitými-SIM možnostiami. Telefón bude k dispozícii v čiernej, bielej a fialovej farby.

Zdroj: blogs.sonymobile a blogs.sonymobile

Zdielať
Predchádzajúci článokChanghong predstavil na CES 2014 nové te­le­vi­zie
Nasledujúci článokPočítače Lenovo zlepšujú život vďaka technológiám
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno