Domov Nezaradené So smart hodinkami nezmeškáte hovory ani udalosti

So smart hodinkami nezmeškáte hovory ani udalosti

Zdielať

Rýchly rozvoj informačných technológií umožnil zredukovať počítače na minimum. Donedávna boli smartfóny považované za najmenšie, čo mnohým skutočne zmenilo štýl a rytmus života.

S príchodom inteligentných hodiniek sa však tieto veci ešte viac zintenzívnili. Ide o špičkový a ultramoderný „stroj“, ktorý má súbor užitočných funkcií a umožňuje svojmu majiteľovi vyčnievať z davu.
Poďte sa spolu s nami a výhodami smart hodiniek o tom presvedčiť. Moderné smart hodinky majú kompletnú funkcionalitu telefónu, čiže s ich pomocou dnes už neriadite len hovory, správy a čas. Vďaka inteligentným hodinkám si užívate celý svet plnými dúškami. Vo všeobecnosti sú tieto modely rozdelené do dvoch typov. Prvým je plnohodnotná náhrada smartfónu. S jeho pomocou sa môžete pripojiť k internetu, zistiť počasie, správy, komunikovať na sociálnych sieťach, telefonovať, teda všetko, čo dokáže klasický telefón, pretože v zariadení je vložená SIM a pamäťová karta.

Potom je tu takmer rovnaký typ zariadenia hodiniek, ktoré sa ale s mobilom synchronizujú cez Bluetooth rozhranie. Všetky prijaté hovory a správy majú v tomto prípade len informatívny „zobrazovací“ charakter a hodinky sú akoby diaľkovým ovládaním mobilu. Ako sme spomínali, funkčnosť oboch typov bude závisieť od snímačov, ktoré výrobca k svojmu zariadeniu dodáva, od čoho sa potom odvíja aj cena. S ich pomocou fungujú v smart hodinkách napríklad tieto aplikácie:

• krokomer;
• alarm;
• informácie o spálených kalóriách;
• sledovanie srdcovej frekvencie;
• hudobný prehrávač;
• snímač srdcového tepu;
• merač krvného tlaku;
• a fotoaparát.

Zariadenia fungujú na rovnakých operačných systémoch ako mobily, čo je predpokladom ich plnohodnotnej a bezproblémovej práce za akýchkoľvek podmienok a s dlhou výdržou batérie. Stačí si na Mobilonline.sk vybrať správne a toto inteligentné zariadenie vám určite sadne. Táto nositeľná elektronika sa považuje za najviac personalizovanú, a to nielen kvôli dôrazu na zdravý životný štýl. Počíta vám spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť, monitoruje srdcový tep a okolitý hluk, umožňuje sledovať priebeh cvičenia a jeho intenzitu.

Niektoré hodinky (v závislosti od modelu) vám tiež ponúkajú pravidelné prestávky na dýchanie, ktoré vás motivujú uzavrieť kruhy aktivít pohybom, zahrievaním a ďalšími metrikami. Upozornia vás na dlhodobú nečinnosť a čas, kedy sa opäť treba začať hýbať. Smart hodinky vám môžu pomôcť nájsť stratený mobil, odpovedať na správu alebo hovor jednoduchým gestom a zaplatiť v obchode bez peňaženky. Stačí sa o tom len presvedčiť a život si s nimi v maximálnej možnej miere uľahčiť.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno