Domov Novinky Smartfóny Samsung Galaxy A5 a A3 sú na našom trhu

Smartfóny Samsung Galaxy A5 a A3 sú na našom trhu

Zdielať

Smartfóny Galaxy A5 a A3 určené predovšetkým pre mladých spotrebiteľov vyhľadávajúcich aktuálne trendy sú najtenšími smartfónmi v portfóliu spoločnosti Samsung (spoločne s Galaxy Alpha). Ich celokovové telo tenké iba 6,7 mm (A5), resp. 6,9 mm (A3) ukrýva štvorjadrový 1,2 GHz procesor a obľúbené funkcie.

Samsung-Galaxy-A5-01

Na prednej strane smartfónov sa nachádza okrem Super AMOLED displeja s technológiou Adaptive Display aj fotoaparát s nadštandardným rozlíšením 5 MPx a širokým uhlom záberu. Samsung Galaxy (4,5“) je dostupný za odporúčanú maloobchodnú cenu 319 eur s DPH, väčší 5“ model A5 mjá doporučenú cenu 429 eur s DPH.

Samsung-Galaxy-A3-01

Tenké telo smartfónov bezpečne ochráni pred nárazmi a poškriabaním zadný ochranný kryt vyrobený z polykarbonátu. Súčasne umožňuje ľahký a rýchly prístup k všetkým konektorom a tlačidlám ako je napríklad USB port, konektor na slúchadlá, ovládanie hlasitosti a tlačidlo napájania. V ponuke je v hnedom a bielo-šedom prevedení za odporúčanú maloobchodnú cenu 15 eur s DPH.

Samsung-Galaxy-A5-04

K smartfónom si môžu používatelia zaobstarať flipové puzdro S View. Pri otvorení/zatvorení krytu S View sa automaticky zapne/vypne displej smartfónu. Prostredníctvom výrezu navyše umožňuje ľahký a okamžitý prístup k hlavným funkciám telefónu ako je odosielanie správ, odmietnutie hovoru, pripomenutie udalostí a aktivácia fotoaparátu.

Samsung-Galaxy-A3-02

Flipové puzdro S View s okienkom je v ponuke v čiernej a bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 34 eur s DPH pre A5, alebo 25 eur pre model A3. Smartfóny Samsung Galaxy A5 a A3 sú na slovenskom trhu v ponuke v rôznych farebných variantoch – bielej, čiernej, striebornej a zlatej.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Samsung A300 Galaxy A3 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Samsung A500 Galaxy A5 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno