Domov Novinky Smartfóny BenQ v ponuke siete NAY Elektrodom

Smartfóny BenQ v ponuke siete NAY Elektrodom

Zdielať

Spoločnosť BenQ, ktorá na jeseň minulého roku vstúpila na trh mobilných telefónov s LTE modelmi BenQ F5 a BenQ T3, rozširuje ich dostupnosť. Teraz sú k dispozícii už aj v rámci 33 predajní NAY Elektrodom. Tie sa tak zároveň stali prvými kamennými obchodmi s ponukou mobilných telefónov značky BenQ na Slovensku.

BenQ F5

Mobilné telefóny BenQ boli na Slovensku doposiaľ dostupné len v rámci vybraných internetových obchodov. Teraz sú k dispozícii aj záujemcom, ktorí uprednostňujú klasické predajne s pridanou hodnotou v podobe osobného kontaktu, odborného poradenstva či možnosťou fyzického otestovania produktu.

Ako prvé sa v ponuke predstavia nedávno uvedené modely BenQ F5 a BenQ T3. Oba modely disponujú štvorjadrovým procesorom a ponúkajú možnosti pripojenia vrátane vysokorýchlostného internetu LTE. Vyšší model BenQ F5 má 5“ IPS displej s HD rozlíšením 1280×720 pixelov, 13 MPx fotoaparát a integrované úložisko s kapacitou 16 GB.

BenQ T3

Lacnejší BenQ T3 má 4,5“ IPS displej s rozlíšením 960×540 pixelov, 8 MPx fotoaparát a integrované 4 GB úložisko. Špecialitou je technológia pre ochranu zraku Low Blue Light, eliminujúca vyžarovanie škodlivého modrého svetelného spektra. Oba modely využívajú operačný systém Android KitKat. BenQ F5 má odporúčanú cenu 169 eur s DPH, BenQ T3 129 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Benq T3 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Benq F5 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno