Domov Novinky Smartfón Lenovo Vibe Shot bude zameraný na fotografovanie

Smartfón Lenovo Vibe Shot bude zameraný na fotografovanie

Zdielať

Lenovo sa snaží smartfónmi odlíšiť od konkurencie, ako sme mohli vidieť na tablete s Pico projektorom či smartfóne s viacvrstvovou konštrukciou. Medzi také zariadenia bude patriť aj model Vibe Shot, ktorý v celokovovom tele  ponúkne 16 MPx fotoaparát s BSI senzorom, troma LED bleskami a optickou stabilizáciou.

lenovo-vibe-shot

Smartfónov zameraných na fotografovanie je síce viac, ale väčšinou sa naháňajú za veľkým počtom mehapixelov, čo má skôr negatívny vplyv na kvalitu fotografií. Taktiež sa musíme vo väčšine prípadov uspokojiť s mierne vyčnievajúcou šošovkou fotoaparátu, ktorá jemagnetom na škrabance.

Práve týmito „nedostatkami“ netrpí tento model, ktorý v sebe ukrýva celkom solídny hardvér. Päť palcový displej s Full HD rozlíšením, Qualcomm Snapdragon 615 s ôsmimi jadrami či 3 GB RAM sú zárukou dobrého výkonu.

lenovo-vibe-shot 01

Taktiež poteší aj vnútorná pamäť 32 GB na dáta alebo najnovší Android 5.0 Lollipop. Hoci nejde o najlepšie parametre mobilného zariadenia, tam ani tento telefón nemieri. Oficiálne uvedenie bude pravdepodobne na MWC v Barcelone, avšak zatiaľ nie sú známe žiadne potvrdené správy. Aktuálne je na trhu dostupný model Vibe Z2 Pro.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Lenovo VIBE Z2 PRO poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: MXPhone

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno