Domov Novinky Služby Telekomu cez optiku už aj v bratislavskom Novom Meste

Služby Telekomu cez optiku už aj v bratislavskom Novom Meste

Zdielať

Telekom opäť rozširuje dostupnosť svojich služieb – rýchly internet, Magio IPTV a pevná linka cez optickú sieť bude dostupná už aj pre obyvateľov veľkej časti Nového Mesta a menšej časti Starého Mesta. Rýchle rozšírenie dostupnosti služieb na optike je možné vďaka využitiu optickej infraštruktúry spoločnosti Towercom.

Telekom Logo

Na rýchly a neobmedzený Magio internet, ale aj na digitálnu televíziu Magio s exkluzívnymi stanicami a pevnú linku sa môže tešiť takmer 14 tisíc nových domácností. Samozrejmosťou je možnosť získať služby vo výhodných kombináciách v rámci Chytrého balíka alebo ponuky Magenta 1 a vďaka tomuto balíku si môžu zákazníci vyskladať výhodné kombinácie pevných a mobilných služieb pre celú rodinu.

Vo vianočnej kampani ich navyše môžu získať s množstvom benefitov. Bohatá nádielka obsahuje nielen špeciálne tablety pre najmenších, ale aj tablety so zjednodušeným ovládaním vhodné pre starších používateľov. Nechýba ani darček pre každého v podobe plyšového Ťukiho, maskota obľúbenej detskej televízie, ktorú exkluzívne ponúka iba Telekom.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno