Domov Novinky Služba Samsung ChatON má už 100 miliónov používateľov

Služba Samsung ChatON má už 100 miliónov používateľov

Zdielať

Samsung_ChatON_LogoSpoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. oznámila, že celosvetový počet zákazníkov využívajúcich službu ChatON je v súčasnosti viac ako 100 miliónov. ChatON bol spustený v októbri 2011, hranicu 50 miliónov účastníkov prekonal v máji 2013 a o ďalšie štyri mesiace neskôr sa toto číslo zdvojnásobilo na 100 miliónov.

Nárast používateľov ChatON je možné pripísať podpore, ktorú táto aplikácia ponúka naprieč medzinárodnými trhmi a v rámci rôznych operačných systémov. Používanie je úplne bezproblémové, pretože je dostupná prostredníctvom stolových počítačov, telefónov Samsung bez operačného systému a inteligentných telefónov vybavených najbežnejšími operačnými systémami Android, iOS, Blackberry a Windows Phone. Navyše majú používatelia možnosť prihlásiť sa súčasne až na piatich rôznych zariadeniach pomocou jedného Samsung účtu.

Ďalším kľúčovým faktorom úspechu ChatON je, že je už predinštalovaná na väčšine zariadení GALAXY – prvým z nich bol GALAXY S III. Najnovšie ju podporujú GALAXY Note II, GALAXY S4, GALAXY Note 3, GALAXY Gear a GALAXY Camera.

Záujem o ChatON rastie najmä v Indii, Číne a v Spojených štátoch amerických a čoraz obľúbenejšou sa stáva aj v Európe a na Blízkom východe. Táto služba bola vytvorená tak, aby umožňovala používateľom po celom svete komunikovať v rôznych jazykoch. ChatON aktuálne podporuje 63 jazykov. Napríklad v Indii zaznamenala služba ChatON raketový nárast vďaka podpore desiatich regionálnych dialektov a do konca roka 2013 by ich mala podporovať dokonca trinásť. Na Blízkom východe prispeli k popularite doplnkové funkcie ako napríklad Ramadan Anicon.

ChatON ponúka praktické užívateľské rozhranie umožňujúce napríklad jednoduché presúvanie multimediálnych súborov z jedného konverzačného okna do druhého, pretože aplikácia podporuje aj otvorenie viacerých okien súčasne. Na prístroji GALAXY Note 3 môžu používatelia tiež písať správy s použitím pera S Pen.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno